2019.02.18 11:31

Drama Ispanijos krepšinio taurės finale – čempioną po pratęsimo lėmė teisėjų sprendimas

LRT.lt2019.02.18 11:31

Ispanijos „Copa del Rey“ finale pergalę po pratęsimo ir teisėjų sprendimo šventė „Barcelona“ komanda, kuri nugalėjo Madrido „Real“ ekipą rezultatu 94:93 (20:16, 15:19, 11:25, 31:17, 17:16).

Madride vykusiose rungtynėse „Real“ prasidedant lemiamam ketvirtam kėliniui turėjo net 15 taškų persvarą, tačiau „Barcelona“ sugebėjo panaikinti aikštelės šeimininkų pranašumą, o permaininga kėlinio pabaiga pasiuntė komandas į pratęsimą.

Ten geriau sekėsi katalonams, kurie susikrovė penkių taškų pranašumą, tačiau „Real“ nė neketino pasiduoti. Gelbėtojo vaidmens ėmėsi Jaycee Carrollas, kuris pelnė du taškus su pražanga. Taikliai atakavęs nuo baudų metimų linijos jis išvedė „karališkąjį klubą“ į priekį – 93:92 bei paliko varžovams tik keturias sekundes.

Jau svečių ekipoje gelbėtojo vaidmens griebėsi iš viso 14 taškų pelnęs Ante Tomičius, kuris sudėtingu metimu iš po krepšio pamėgino persverti rezultatą, tačiau tam sutrukdė Anthony Randolphas (16 tšk.), kuris prispaudė kamuolį prie lentos.

Nusprendę peržiūrėti epizodą dvikovos teisėjai įskaitė du taškus, kas lėmė „Barcelona“ ekipos pergalę.

Daugiausiai taškų nugalėtojams pelnė Thomas Huertelis (22), 15 pridėjo Victoras Claveras. „Real“ taškais išsiskyrė Facundo Campazzo (19).

Katalonijos ekipa „Copa del Rey“ turnyre triumfavo antrus metus iš eilės ir 25-ą kartą istorijoje. Madrido komanda šią taurę yra iškovojusi 27 kartus.