Sportas

2019.02.17 16:54

KMT finalų diena: „snaiperio“ konkursas bei „Žalgirio“ ir „Ryto“ akistata

LRT.lt2019.02.17 16:54

Sekmadienis – finalinė „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės diena. Visus svarbiausius įvykius kviečiame žiūrėti per LRT TELEVIZIJĄ ir portalą LRT.lt.

Transliacija:

Pirmoje dienos pusėje vykusį „LKL ateities taurės 2019“ finalinį mačą tarp „Ryto“ ir „Žalgirio“ jaunimo laimėjo vilniečiai rezultatu 83:75.

BNS nuotr.

Rungtynėse dėl bronzos susikovė Panevėžio „Lietkabelio“ ir Klaipėdos „Neptūno“ komandos. Šiemet mažajame finale triumfavo panevėžiečiai, įtikinamai nugalėję varžovus rezultatu 94:67.

16.15 val. konkursas „LKL snaiperis 2019“. Ypatingos žiūrovų meilės sulaukęs reginys – tritaškių konkursas. Jame šiemet dalyvaus 12 krepšininkų. Numatoma, kad konkursas prasidės iš karto po rungtynių dėl bronzos medalių.

16.55 val. J. Jankevičiaus pokalbis su J. Kazlausku. Iš karto po „Snaiperio“ konkurso žiūrovų lauks atviras ir netradicinis Jono Kazlausko interviu. Legendinį Lietuvos trenerį maždaug 20 minučių kalbins žiūrovų pamėgtas humoristas, televizijos ir renginių vedėjas Justinas Jankevičius.

17.40 val. FINALAS: „Žalgiris“ – „Rytas“. Kova, kuri tęsiasi jau dešimtmečius. Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Rytas“ susikaus dėl „Kidy Tour“ KMT taurės. Ar „Rytas“ pakartos 2016-ųjų sėkmę ir finale pranoks „Žalgirį“? Ar „Žalgiris“ pratęs seriją ir trečius metus iš eilės iškovos taurę? Šias rungtynes tiesiogiai žiūrėkite per LRT.

Šių rungtynių pertraukose žiūrovų laukia gausybė prizų – keli šimtai renginiui skirtų marškinėlių ir du ypatingi prizai. Du sirgaliai turės galimybę mesti iš aikštės vidurio, o už tikslų metimą gaus net 100 tūkst. eurų arba naujutėlaitį „Mercedes-Benz“ automobilį.

Ilgoji pertrauka. Per didžiąją finalo pertrauką žiūrovų lauks pasirodymas, priversiantis nubraukti ašarą. Savo jėgas suvienijo keli kolektyvai tam, kad surengtų pasirodymą, kuris daliai atlikėjų vertas gyvenimo pasirodymo. Pasirodymo centre – žmonės su specialiaisiais poreikiais, kurie įrodys, kad gali sukurti ne mažesnę šventę nei bet kuris profesionalas.

19.50 val. apdovanojimų ceremonija. Čempionų pagerbimo ceremonija vyks iš karto po finalo rungtynių. Arenoje susirinkę žiūrovai didžiuliame ekrane visą dieną galės girdėti interviu su varžybų dalyviais, su žvaigždėmis ir su ką tik „iškeptais“ turnyro čempionais.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt