2019.02.17 00:13

Anglijos taurės magija: „Man City“ milijonieriai į kitą etapą žengė vos 9,8 tūkst. žmonių akivaizdoje

LRT.lt2019.02.17 00:13

Anglijos Futbolo Asociacijos taurėje šeštadienį „Manchester City“ išvykoje 9680 žmonių susigrūmė su ketvirtos lygos „Newport County“ klubu.

Nors po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 0:0, tačiau visus reikalus sutvarkė antroje dvikovos pusėje.

51-ą minutę pasižymėjo Leroy`us Sane. Persvarą padvigubino 75-ą minutę pasižymėjęs Philas Fodenas.

88-ą minutę Padraigas Amondas sušvelnino „miestiečių“ atitrūkimą, tačiau jau per teisėjo pridėtą laiką Ph. Fodenas ir Riyadas Mahrezas padėjo visus taškus ant „i“. Galutinis rezultatas – 4:1 „Manchester City“ naudai.

Kitos rungtynės:

„Brighton“ 2:1 „Derby“

33` [1:0] Anthony Knockaertas

45` [2:0] Jurgenas Locadia

81` [2:1] Ashley Cole

„Wimbledon“ 0:1 „Milwall“

5` [0:1] Murray`as Wallace`as