Sportas

2019.02.16 20:20

Penkis „Ryto“ kapitono tritaškius sugėręs K. Maksvytis: matyt, tai trenerio klaida

Paulius Cubera, LRT.lt 2019.02.16 20:20

Vilniaus „Ryto“ kapitonas Chrisas Krameris pirmame „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės turnyro pusfinalio ketvirtyje smeigė penkis tritaškius į Klaipėdos „Neptūno“ krepšį. Įžaidėjo įkvėpti „Ryto“ krepšininkai uraganiškai sužaidė pirmąją mačo dalį, vienu metu jų persvara siekė 31 tašką. Po apmaudaus pralaimėjimo klaipėdiečių treneris Kazys Maksvytis prisiėmė atsakomybę ir sau.  

„Matyt – tai trenerio klaida. Tokią gynybą pasirinkti“, – po rungtynių pripažino K. Maksvytis.

„Noriu pasveikinti „Rytą“ su pergale, nuo pat pradžios nokautavo mus, po pirmo nokauto dar bandėm keltis, bet iškart sugriuvome. Pirma Krameris sumetė tritaškius ir greitame puolime gavome taškų, mūsų startiniai žaidėjai irgi pasirodė tikrai nekaip. Dar ir Jerai Grantas dėl skausmų negalėjo tęsti rungtynių. Šiandien pralaimėjom, ryt bandysim kovoti dėl bronzos.“

Net ir po didžiosios pertraukos „Neptūno“ krepšininkai neatrodo itin motyvuoti toliau kovoti dėl pergalės, o „Neptūnas“ skirtumą sumažino tik per kelias paskutines mačo minutes, kai „Ryto“ treneris Dainius Adomaitis rėmėsi jaunais ir mažiau patyrusiais žaidėjais.

„Pasirodė, kad iš anksto nuleido rankas, nors tai ir akcentavau. Kai atsirado „Ryto“ persvara, pradėjome žaisti po vieną, turėjau net pakelti balsą, kad pakviesčiau visus į vietą, kažkoks stresas. Turėjome ambicijų atvažiuoti ir parodyti kažką daugiau, bet reikia tiesiog pripažinti „Ryto“ pergalę“, – nusivylęs sakė K. Maksvytis.

Simas Galdikas, BNS nuotr.

Žaidimą po vieną akcentavo ir „Neptūno“ kapitonas Simas Galdikas. Aukštaūgis teigė, kad tai sutrukdė atsigauti po šoko pirmajame ketvirtyje, tačiau sirgaliams pažadėjo į Klaipėdą be medalių negrįžti.

„Tikėjomės žaisti finale, atvažiavome to, bet su tokiu žaidimu iki finalo toli. Dabar reikia galvoti apie rytojų, nes atvažiavome laimėti. Šiandien nelaimėjome, turime tai padaryti ryt. Atvažiavome medalių, tad į Klaipėdą turime parvežti medalius“,„Ryto“sakė S. Galdikas.