2019.02.16 08:59

NBA Kylančių žvaigždžių rungtynėse – K. Kuzmos vedamos komandos triumfas

LRT.lt 2019.02.16 08:59

Kylančių žvaigždžių rungtynėmis startavo jau 68-asis NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalis Šarlotėje. Šioje dvikovoje triumfavo JAV krepšininkai, kurie 161:144 (40:30, 43:41, 40:46, 38:27) įveikė Pasaulio rinktinę.

Dviženklę persvarą amerikiečių ekipa susikrovė jau pirmame kėlinyje ir visuomet išliko priekyje. Tiesa, trečio kėlinio pabaigoje iš dešimties valstybių atstovų sudaryta Pasaulio rinktinė buvo itin priartėjusi 114:113, tačiau JAV krepšininkų rinktinė ketvirto kėlinio pradžioje spurtavo 12:4 ir nebepaliko vilčių priešininkams.

Rungtynėse komandos toli gražu neakcentavo gynybos, tad netrūko efektingų epizodų.

Be to, komandos iš viso metė net 103 tritaškius, iš kurių pataikė 36, o prie baudų metimų linijos stovėjo vos 12 kartų.

Naudingiausiai žaidė Los Andželo „Lakers“ talentas Kyle`as Kuzma, kurio sąskaitoje – net 35 taškai. Pasaulio komandoje rezultatyviausiai pasirodė 28 taškus pelnęs australas Benas Simmonsas.

NBA Metų naujoko rinkimuose favoritu laikomas Dalaso „Mavericks“ talentas slovėnas Luka Dončičius surinko vos 13 taškų, tačiau galimybę sužavėti jis turės jau šiąnakt, kai dalyvaus Įgūdžių konkurse.

JAV komanda: Kyle`as Kuzma 35, Jaysonas Tatumas 30, Trae Youngas 25, Donovanas Mitchellas 20, Marvinas Bagley III 14, Johnas Collinsas 12, Kevinas Knoxas 11, Jarenas Jacksonas Jr. 10.

Pasaulio komanda: Benas Simmonsas 28, Lauri Markkanenas 21, Shai Gilgeous-Alexanderis, Bogdanas Bogdanovičius ir Deandre Aytonas po 15, Joshas Okogie ir Luka Dončičius po 13, OG Anunoby 12, Radionas Kurucas 10, Cedi Osmanas 2.