2019.02.15 23:40

C. Ronaldo ir kompanija Italijos lygoje šventė įtikinamą pergalę

LRT.lt2019.02.15 23:40

Italijos „Serie A“ futbolo lygoje pergalę iškovojo čempionate pirmaujanti Turino „Juventus“ savų žiūrovų akivaizdoje 3:0 sutriuškinusi autsaiderę „Frosinone“ vienuolikę.

Rungtynių įvarčių sąskaitą jau 5-ąją minutę atidarė Paulo Dybalą. Puolėjas, gavęs perdavimą iš Cristiano Ronaldo, nuskubėjo arčiau varžovų vartų ir tiksliu smūgiu į dešinį vartų plotą nuginklavo Marco Sportiello ginamus vartus.

Antrąjį susitikimo įvartį po pakelto kampinio prie svečių vartų įmušė „Juventus“ komandos gynėjas Leonardo Banucci, pasižymėjęs 17 rungtynių minutę.

Tašką dvikovoje padėjo Cristiano Ronaldo. Portugalas, būdamas arčiau vartų, po puikios komandos draugų kombinacijos su kamuoliu 63 minutę pelnė savo 21-ąjį sezono įvartį „Juventus“ gretose.

Turino klubas su 66 taškais tvirtai pirmauja čempionate, lenkdamas vieneriomis rungtynėmis mažiau sužaidusią „Napoli“ komandą 13 taškų skirtumu. „Frosinone“ ir toliau yra turnyro lentelės dugne – užima 19 vietą 20 komandų turnyre.