2019.02.15 21:36

VTB lygoje – tragiška R. Kurtinaičio treniruojamos „Chimki“ rungtynių pradžia ir pralaimėjimas

LRT.lt2019.02.15 21:36

Penktąją nesėkmę VTB Vieningoje lygoje patyrė Rimo Kurtinačio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ (12-5) klubas Kazanėje 58:73 (9:21, 15:17, 21:16, 13:19) nusileidęs Kazanės UNIKS (12-5) ekipai.

Lietuvio vadovaujamai komandai tai jau buvo trečias iš eilės pralaimėjimas čempionate. „Chimki“ turnyro lentelėje 3-4 vietomis dalinasi su Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipa.

Pirmąjį rungtynių kėlinį „Chimki“ pradėjo tragiškai – sužaidus penkias minutes šeimininkai pirmavo „sausai“ – 16:0. Ketvirčio pabaigoje svečiai kiek atkuto (9:21), bet po dviejų kėlinių UNIKS turėjo saugią persvarą – 38:24.

Po penkių iš eilės Sergėjaus Monios taškų trečiojo kėlinio antroje pusėje „Chimki“ buvo priartėjusi prie varžovų – 40:48, tačiau Kazanės ekipa svečiams daugiau intrigos sukurti nebeleido ir vėl pabėgusi į priekį iškovojo pergalę.

Maskvos srities „Chimki“: Jordanas Mickey 21, Malcolmas Thomasas 10.

Kazanės UNIKS: Raymaras Morganas 23, Pierria Henry 13.