Sportas

2019.02.15 19:00

Š. Jasikevičius: vėl sugrįžo panašios žaidėjų rolės, kaip ir įsivaizdavome šią komandą

Rytis Kazlauskas, LRT.lt2019.02.15 19:00

Vėlyvą penktadienio popietę žalgiriečiai užbaigė treniruotę Vilniaus „Siemens“ arenoje, ruošiantis šeštadienį startuojančiam „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės turnyrui. Žalgiriečiai pirmojo pusfinalio susitikime nuo 15:10 val. kovos su Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkais. „Žalgirio“ komandos vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius po treniruotės pagarbiai atsiliepė apie panevėžiečius.  

„Lietkabelio“ ekipa žaidžia tikrai solidų krepšinį. Manau, kad tai yra komanda, kurią labai sunku išjungti iš jų įprasto puolimo bei turi aiškiais idėjas. Panevėžiečiai žaidžia tvarkingai ir visi krepšininkai turi aiškią rolę klube. Žino, ką gali daryti, ko negali. „Lietkabelis“ užtkrintai laimėjo ketvirtfinalio seriją prieš komandą, kuri demonstruja puikų krepšinį. Manau, kad jie pasiruošę, reikia tikėtis, kad ir mes būsime pasiruošime“, – kalbėjo „Žalgirio“ strategas.

- „Lietkabelio“ komandoje yra naujokas žaidėjas Ikenna Iroegbu, kuris gerai įsiliejo į klubo gretas. Kaip vertinate jo žaidimą?

- Nereikia daug galvoti apie vieną žaidėją, nors į komandą jis įsiliejo gana įspūdingai. Prieš jį buvo padaryti daug klaidų gynyboje. Reikia tikėtis, kad mes jas išanalizavome ir jų nedarysime. Žaidėjas tikrai atletiškas ir agresyvus. Gali imtis iniciatyvos. Reikia į jį kreiptį dėmesį.

- Ar Laurynui Biručiui atlika operacija, nes sugrįžus kitiems žaidėjams, atėjo operacijai tinkamas metas?

- Taip, jau prieš kurį laiką žinojome, jog Laurynui reiks operacijos. Kol buvo traumuoti aukštaūgiai, Laurynas kažkiek aukojosi dėl komandos. Tikrai galvoju, kad jam buvo sunku buvo parodyti savo tikrąjį veidą dėl probleminio kelio. Tai jį stabdė. Su kiekviena diena jis prarasdavo vis daugiau jėgos. Tai jam sumaišė turėti gerą sezoną. Laukiame jo sugrįžtant ir tikrai juo tikime. Manau, išsioperavęs Laurynas bus tikrai stipresnis.

- Ar neturite jokių kitų netekčių komandos gretose?

- Atvažiavome visi, išskyrus Lauryną. Žaidėjai įeina į formą. Smagiau, kad esame visi kartu. Vėl sugrįžo panašios rolės, kaip ir įsivaizdome šią komandą. Reikia gerinti formą.

- Dvejos rungtynės per dvi dienas po dvigubų Eurolygos savaičių negąsdina?

- Negąsdina, bet žinote šiai dienai yra tik vienerios rungtynės ir reikia galvoti tik apie jas. Sąlygos visiems vienodos.

Kauno „Žalgirio“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ dvikovą KMT pusfinalyje nuo 15:10 val. tiesiogiai transliuos LRT kanalas. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.