Sportas

2019.02.15 12:39

KMT krepšinio šventėje – ašarą priversiantis nubraukti pasirodymas

LRT.lt2019.02.15 12:39

„Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės turnyras kasmet padovanoja įspūdingų pasirodymų žiūrovams, o šių metų renginys bus ypatingas – gyvenimo pasirodymo laukia žmonės su specialiaisiais poreikiais, praneša LKL.lt. Projekto iniciatoriumi tapo amerikietis Aaronas Spevakas – jis su būgnininkų grupe inicijavo muzikinį projektą, įtraukiantį specialių poreikių turinčius žmones.

„Mums labai svarbu parodyti, ką specialiųjų poreikių žmonės sugeba. Tai yra pirmas kartas, kada vykdau tokį projektą ir supratau, kad šie žmonės – neįtikėtiniׅ“, – sake A. Spevakas.

Įprastai per „Kidy Tour“ KMT renginį žiūrovai galėdavo mėgautis koncertais, šį kartą į „Siemens“ areną susirinkę aistruoliai mėgausis įvairiais pasirodymais.

Vienas tokių – tarptautinis muzikinis pasirodymas, kurio centre atsidurs specialiųjų poreikių žmonės.

„Šių metų renginio idėja – ruoštis kovai, o tai atsispindi mūsų komunikacijoje, – sakė Šarūnas Mazalas, LKL komunikacijos direktorius. – Šie žmonės, kuriuos įtraukėme, kovoja nuolatos. Tačiau pastaraisiais mėnesiais jie ruošiasi ypatingai kovai. Jie patys sako, kad tai jų gyvenimo pasirodymas.

Mūsų tikslas – integruoti specialiųjų poreikių žmones į visuomenę, parodyti, kad ir jie geba kurti šventę. Jų pasirodymas turėtų pakelti žiūrovus iš savo vietų, galbūt vieną kitą privers ir nušluostyti ašarą. Tai bus turbūt dramatiškiausias pasirodymas turnyro istorijoje.“