Naujienų srautas

Sportas2019.02.14 14:33

Dėl įsisenėjusios traumos M. Šarapova traukiasi iš dar vieno turnyro

LRT.lt 2019.02.14 14:33

Penkis kartus „Didžiojo kirčio“ turnyrų laimėtoja rusė Marija Šarapova yra priversta anksčiau laiko pasitraukti iš „BNP Paribas Open“ serijos turnyro Indian Velse, kuris vyks pirmoje kovo mėnesio pusėje. Tenisininkė nedalyvaus turnyre dėl toliau kamuojančios dešiniojo peties traumos, rašo BCC.  

Nuo rugsėjo mėnesį vykusio „US Open“ turnyro 31-erių metų sportininkė dėl peties traumos anksčiau laiko pasitraukė arba neužbaigė dviejų iš trijuose dalyvautų teniso turnyrų.

„Tai buvo problema tiek praėjusiais, tiek šiais metais, – apie peties skausmus kalbėjo rusė. –  Mano daktaras sako, kad šią norint pasveikti, reikia gydytis nuosekliai ir iš lėto.“

M. Šarapova pasiekė ketvirtąjį „Australian Open“ etapą sausį, nugalėdama čempionės titulą gynusią Caroliną Wozniacki. Tiesa, vėliau sportininkė nusileido Ashley Barty.

Tenisininkė vėliau anksčiau laiko pasitraukė iš moterų teniso turnyro Sankt Peterbuge.

„Jokia paslaptis – mano petys kėlė problemas visus praėjusius metus, - tvirtino M. Šarapova. – Su šia bėda nenustoju kovojusi ir teko po „US Open“ turnyro stabtelėti. Vis dar nesu optimalios sveikatos būklės. Gyvenu ne patį lengviausią laikotarpį savo karjeroje.“  

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi