Sportas

2019.02.13 18:22

Vilniuje planuojama nauja irklavimo bazė

LRT.lt2019.02.13 18:22

Sostinės savivaldybė trečiadienį kreipėsi į vyriausybę, prašydama skirti lėšų naujai irklavimo bazei Vilniuje (Žirmūnuose) įrengti, rašoma pranešime spaudai.

Girdėdama sportininkų irkluotojų bendruomenės susirūpinimą dėl infrastruktūros trūkumo, savivaldybės Administracija atšaukė viešąjį aukcioną – nebeparduos savivaldybės įmonei UAB „Grinda“ priklausančio nekilnojamojo turto Neries pakrantėje (Žirmūnų g. 1P).

„Girdime sportininkų bendruomenės balsus ir jau ėmėmės aktyvių veiksmų: sustabdėme aukcioną, kreipėmės į vyriausybę paprašydami skirti 6 mln. eurų irkluotojų bazei įrengti, o pačiai bazei skirtume didžiulį sklypą, kuriame 78 arai priklauso savivaldybei ir 0,5 aro yra valstybinės žemė. Visa teritorija su visais joje esančiais pastatais bus skirta naujos irklavimo bazės reikmėms“, – sako Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Povilas Poderskis.

Praėjusią savaitę Nacionalinė žemės tarnyba atšaukė savo anksčiau išduotą sutikimą perleisti šio žemės sklypo nuomos teises. Savivaldybės įmonė „Grinda“ turto nebepardavinės, o sklype bus galima įrengti naują modernią Vilniaus irklavimo bazę bei sporto ir pramogų centrą.