Naujienų srautas

Sportas2019.02.12 14:35

Visų UEFA turnyrų rungtynėse tylos minute bus pagerbtas E. Salos atiminimas

LRT.lt 2019.02.12 14:35

Tarptautinė Europos futbolo organizacija UEFA oficialiai paskelbė, jog visų prieš visas šią savaitę vyksiančias UEFA turnyrų rungtynes tylos minute bus pagerbtas žuvusio Argentinos futbolininko Emiliano Salos atminimas, rašoma UEFA pranešime.  

Iš Prancūzijos „Nantes“ į Anglijos „Cardiff City“ klubą tik ką oficialiai perėjęs 28-erių metų puolėjas žuvo sausio 21 dieną, kuomet nedidelis lėktuvas, kuriame buvo tik futbolininkas ir pilotas Davidas Ibbotsonas, sudužo virš Lamanšo sąsiaurio. Lėktuvas skrido iš Nanto į Kardifą. Futbolininko kūnas buvo surastas ir identifikuotas vasario 7 d. Piloto palaikai iki šiol nėra rasti.

„Visų UEFA organizacijos narių vardu, noriu pareikšti giliausią užuojautą E. Salos šeimai ir artimiesiems dėl tragiškos netekties, – cituojamas UEFA prezidentas Aleksandras Čerefinas. – Man labai liūdna, jog taip žiauriai buvo atimta tokio jauno žmogaus gyvybė. Raginu visus Europos futbolo sirgalius artimiausiomis dienomis pagerbti futbolininko atminimą.“

Šią savaitę UEFA turnyruose kovosiantys klubų žaidėjai, norėdami pagerbti žuvusio E. Salos atminimą, tai padaryti galės padaryti užsirišdami juodus gedulo raiščius.  

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi