2019.02.12 07:37

Svaraus indėlio iš M. Gasolio sulaukusį „Raptors“ klubą į pergalę ištempė K. Leonardas

LRT.lt2019.02.12 07:37

Šeštąją pergalę per pastarųjų septynerių rungtynių seriją iškovojo Toronto „Raptors“ (42-16) klubas namuose 127:125 (21:29, 35:31, 36:32, 35:33) įveikęs Bruklino „Nets“ (29-29) ekipą.

Likus žaisti 2:45 min iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Raptors“ įžaidėjas Kyle‘as Lowry tritaškiu padėjo šeimininkams susikrauti 6 taškų persvarą – 120:114. „Nets“ nesutriko – du tritaškius iš eilės pataikė Allenas Crabe‘as, o Joe Harrisas pridėjo du baudų metimus – 120:122.

„Raptors“ lyderis Kawhi Leonardas išlygino rezultatą dvitaškiu, tačiau „Nets“ atsakė dar vienu tritaškiu, kurį įsmeigė D‘Angelo Russelas – 122:125.

Išsigelbėti „ropliams“ buvo likusios 50 sekundžių. Po minutės pertraukėlės rezultatą tritaškiu išlygino Danny Greenas – 125:125. Joe Harriso metimas kitoje atakoje buvo netikslus, o „Raptors“ paskutiniam išpuoliui turėjo 20 sekundžių. Didvyriu tapo Kawhi Leonardas pataikės metimą iš vidutinio nuotolio nuo lentos – 127:125.

Antrąsias rungtynes „Raptors“ gretose žaidė Markas Gasolis, surinkęs 16 taškų (6/8 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 1/2 baudų) bei atkovojęs 6 kamuolius. Ispanas surinko net 11 iš 13 „Raptors“ pirmųjų taškų ketvirtajame kėlinyje.

„Be jokios abejonės labiau apsiprantu komandos gretose“, – po dvikovos kalbėjo 34-erių metų krepšininkas.

Toronto „Raptors“: Kawhi Leonardas 30, Serge’as Ibaka 18 (12 atk. kam.), Pascalis Siakamas 17, Markas Gasolis 16, Patrickas McCaw ir Kyle’as Lowry po 13.

Bruklino „Nets“: D‘Angelo Russelas 28 (14 rez. perd.), Joe Harrisas 24, Allenas Crabe’as 22, Jarrettas Allenas 15, Shabazzas Napieras 10.