2019.02.12 10:21

D. Sabonis pasižymėjo galingais dėjimais, „Pacers“ iškovojo šeštąją pergalę iš eilės

LRT.lt2019.02.12 10:21

Šeštąją pergalę iš eilės NBA čempionate iškovojo Domanto Sabonio atstovaujamas Indianos „Pacers“ (38-19) klubas namuose 99:90 (32:19, 22:19, 23:33, 22:19) įveikęs kitą Rytų konferencijos komandą – Šarlotės „Hornets“ (27-29).

Nors rungtynių pradžioje kiek geriau startavo „širšės“ iš Šarlotės, išsiveržusios į priekį šešių taškų skirtumu 10:4, „Pacers“ greitai pagavo pagreitį ir po D. Sabonio dvitaškio pirmojo kėlinio pabaigoje turėjo dviženklį pranašumą – 24:14. Netrukus Tyreke’o Evanso ir D. Sabonio inicijuotas „pikenrolas“ baigėsi galingu lietuvio dėjimu. Pirmojo kėlinio metu Domantas pridėjo dar vieną baudos metimą, o „Pacers“ per ketvirtį sugebėjo susikrauti 13 taškų persvarą – 32:19.

Šeimininkų spurtas tęsėsi ir antrojo kėlinio metu bei išaugo iki atkarpos 13:0, tai leido Nate’o McMillano auklėtiniams pirmauti įtikinama 20 taškų persvara – 39:19. Tiesa, „Hornets“ sugebėjo kiek stabilizuoti situaciją ir „Pacers“ nebetolo. Po pirmosios mačo dalies ekipas skyrė 16 taškų – 54:38.

Aukštesnes apsukas savo žaidime trečiajame kėlinyje atrado „Hornets“ lyderis Kemba Walkeris. Po jo dvyliktojo taško ketvirtyje svečių deficitas ištirpo iki 7 taškų – 57:64. Gynėjas savo šou tęsė ir toliau bei po jo tritaškio ir 19 taško po didžiosos pertraukos iš „Pacers“ pranašumo buvo likęs tik vienas taškas – 72:71. Prieš lemiamą kėlinį šeimininkai pirmavo – 75:71.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje galingu dėjimu, įsiveržęs į budos aikštelę pasižymėjo Domantas Sabonis – 79:71. Iškart po to lietuvis pridėjo dar vieną dvitaškį ir Indianos ekipa vėl turėjo dviženklį pranašumą – 81:71. Vėl nutolę Indianos krepšininkai sugebėjo išlaikyti persvarą iki rungtynių pabaigos bei iškovojo jau šeštąją pergalę iš eilės NBA čempionate.

Šioje pergalių serijoje „Pacers“ ekipa tik kartą praleido triženklį taškų skaičių į savąjį krepšį.

Domantas Sabonis rungtynėse prieš „Hornets“ per 21 minutę surinko 9 taškus (4/5 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 9 kamuolius, bei atliko du rezultatyvius perdavimus.

Indianos „Pacers“: Mylesas Turneris 18, Bojanas Bogdanovičius 14, Darrenas Collisonas 13, Tyreke’as Evansas 12, Thadeussas Youngas 11, Domantas Sabonis 9.

Šarlotės „Hornets“: Kemba Walkeris 34, Jeremy Lambas 21, Cody Zelleris 18.