2019.02.12 00:11

„Premier“ lygos rungtynėse – paskutinę akimirką išplėštos lygiosios

LRT.lt2019.02.12 00:11

Vienintelėse pirmadienio vakarą sužaistose Anglijos „Premier“ futbolo lygos rungtynėse „Wolverhampton Wanderers“ klubas namuose 1:1 sužaidė lygiosiomis su „Newcastle United“ futbolininkais.

Pirmieji išsiveržė svečių futbolininkai. Šeimininkų vartininką Rui Patricio 56 rungtynių minutę tiksliu smugiu į artimąjį vartų kampą nuginklavo saugas Isaacas Haydenas, kuriam tai buvo pirmasis įvartis šiame sezone.

Šeimininkai nebuvo nusiteikę rungtynes palikti su 0 taškų ir varžovų vartų šturmas davė vaisių. Penktąją pridėto laiko minutę rezultatą išlygino trečiuoju įvarčiu sezone pasižymėjas gynėjas Willy Boly.

„Wolverhampton Wanderers“ klubas su 38 taškais po 25 rungtynių užima 7 vietą čempionate. „Newcastle United“, surinkęs 24 taškus per 25 rungtynes žygiuoja 17-as.