Naujienų srautas

Sportas2019.02.11 17:58

Trys T. Rickettso įvarčiai padėjo „Sūduvai“ nukauti Kinijos klubą

LRT.lt 2019.02.11 17:58

Kipre sezonui besirengianti Marijampolės „Sūduva“ pirmadienį susikovė su antroje pagal stiprumą Kinijos futbolo lygoje rungtyniaujančia Šidziadžuango „Ever Bright“ komanda ir šventė pergalę rezultatu 5:4 (2:4).

Rungtynių pradžia marijampoliečiams susiklostė itin nesėkmingai, rašoma pranešime spaudai. Jau 5 min. mūsiškių klaida pasinaudojo garsiausias varžovų žaidėjas bolivietis Marcelo Moreno, o 14 min. po tolimo perdavimo kamuolį į savo vartus nukreipė Povilas Leimonas.

„Sūduva“ atsitiesė 27 min., kai po Vaido Slavicko perdavimo Algis Jankauskas pasiuntė galva kamuolį Tosaintui Rickettsui ir šis netrukdomas nuginklavo varžovų vartininką.

Deja, 36 min. „Sūduvos“ gynyba subyrėjo taip, kad prieš I. Kardumą iššoko du Kinijos ekipos žaidėjai ir be vargo pelnė trečią įvartį.

Į tai 41 min. dar vienu savo įvarčiu atsakė T. Rickettsas, kai „susitvarkė“ kamuolį vartininko aikštelėje po nepavykusio Pauliaus Golubicko smūgio.

Vis dėlto tai dar nebuvo viskas pirmajame kėlinyje. 44 min. „Ever Bright“ surengė greitą ataką kairiuoju kraštu ir po perdavimo į aikštės vidurį M. Moreno vienu lietimu nuo baudos aikštelės linijos pasiuntė kamuolį į tolimą I. Kardumo vartų kampą. 4:2 Kinijos klubo naudai.

„Sūduvos“ viltis išsigelbėti 62 min. atgaivino T. Rickettsas labai panašiu stiliumi pelnęs savo trečiąjį įvartį. Šį kartą kanadietis vienu lietimu nukreipė kamuolį į tinklą nuo vartininko aikštelės linijos po to, kai Sandro Gotalas baudos aikštelėje sėkmingai užmezgė kovą su dviem gynėjais po į aikštę po ilgos pertraukos sugrįžusio Semiro Kerlos tolimo perdavimo.

65 min. rezultatas tapo lygus po greitos atakos, kai buvo sėkmingai apsiginta nuo „Ever Bright“ kampinio. Giedrius Matulevičius pasiuntė kamuolį T. Rickettsui, šis suklaidino gynėją ir vieną prieš varžovų vartininką išvedė Andro Švrljugą. Krašto gynėjas oponentui nepaliko vilčių ir išlygino rezultatą – 4:4.

Taškas rungtynėse buvo padėtas 85 min., kai po P. Golubicko perdavimo laisvas kamuolį baudos aikštelėje gavo ir galingu smūgiu kaire koja po skersiniu pasiuntė G. Matulevičius.

„Sūduvos“ starto vienuoliktukas: Ivanas Kardumas, Vaidas Slavickas, Aleksandras Živanovičius, Algis Jankauskas, Povilas Leimonas, Andro Švrljuga, Giedrius Matulevičius, Gratas Sirgėdas, Renatas Banevičius, Eligijus Jankauskas ir Tosaintas Rickettsas.

Kipre „Sūduva“ sužais dar vienerias kontrolines rungtynes – vasario 13-ąją 15.30 val. su Aradipu „Ermis“ ekipa (Kipras).

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi