2019.02.10 18:07

JAV žiemos sporto žvaigždė L. Vonn karjerą baigė laimėdama pasaulio čempionato bronzą

ELTA2019.02.10 18:07

Švedijoje vykstančio pasaulio kalnų slidinėjimo čempionato moterų didžiojo nusileidimo rungtį sekmadienį laimėjo slovėnė Ilja Štuhec.

28-erių metų slovėnė trasą įveikė per 1 min. 1,74 sek. Ji apgynė prieš dvejus Austrijoje iškovotą pasaulio čempionės titulą.

Sidabro medalį iškovojo šveicarė Corinne Suter (+0,23 sek.), o bronzos – tituluota amerikietė Lindsey Vonn (+0,49 sek.).

Triskart olimpinei prizininkei 34-erių metų L. Vonn tai buvo aštuntasis planetos pirmenybių medalis. Ji yra paskelbusi, kad šis čempionatas Švedijoje jai yra paskutinis.

Iš viso klasifikuotos 37 kalnų slidininkės.