Sportas

2019.02.10 16:20

„Thunder“ atleido nuo krepšinio atsiriboti panorusį ispaną

LRT.lt 2019.02.10 16:20

Ispanijos krepšinio ateitimi anksčiau laikytas Alexas Abrinesas mįslingai stabdo savo karjerą NBA lygoje. 

Pranešama, jog dėl asmeninių priežasčių pastaruoju metu beveik nerungtyniavęs puolėjas palieka Oklahomos „Thunder“ – atletas buvo atleistas.

Nors „Thunder“ už kontrakto nutraukimą turėtų sumokėti A. Abrinesui apie 2 milijonus JAV dolerių, ispanas ketina šią pinigų sumą komandai atiduoti.

Dėl neatskleidžiamų asmeninių priežasčių A. Abrinesas pastarąjį mėnesį praleido 17 rungtynių, kol galiausiai grįžo į rikiuotę sausio 30-ąją.

25 metų 197 cm ūgio krepšininkas praėjusią savaitę ant parketo išbėgo du kartus, aikštėje iš viso praleido 14 minučių, pelnė 3 taškus ir atkovojo 1 kamuolį.

Pasak pranešimų, nuo 2016 metų „Thunder“ garbę gynęs puolėjas dėl minėtųjų asmeninių problemų panoro atsitraukti nuo krepšinio. 

„Tikiuosi, jog Alexas išspręs savo problemas ir sugrįš į krepšinį. Nors ir išvyksta, jis visada liks mūsų šeimos dalimi. Mėginsime padėti jam judėti į priekį“, – po išsiskyrimo su A. Abrinesu sakė „Thunder“ strategas Billy Donovanas.

Praeityje Malagos „Unicaja“ ir „Barcelona“ ekipose rungtyniavęs A. Abrinesas šį sezoną NBA lygoje per mačą vidutiniškai įmesdavo po 5,3 taško ir atkovodavo po 1,5 atšokusio kamuolio.