Naujienų srautas

Sportas2019.02.10 14:09

J. Valančiūno padėka Torontui: ačiū, kad pasitikėjote

LRT.lt 2019.02.10 14:09

Pirmą kartą po ketvirtadienį Toronto „Raptors“ ir Memfio „Grizzlies“ atliktų mainų prabilęs Jonas Valančiūnas padėkojo savo buvusiai komandai ir miestui, kuriame jis praleido pastaruosius septynerius metus.

2011 metų NBA naujokų biržoje „Raptors“ klubo penktuoju šaukimu pasirinktas J. Valančiūnas ketvirtadienį kartu su C.J. Milesu, Delonu Wrightu ir ateities naujokų biržos šaukimu į Memfį persikėlė mainais už ispaną Marcą Gasolį.

Dėl nykščio traumos nuo gruodžio vidurio nerungtyniaujantis lietuvis jau pasimatavo naujos komandos aprangą, o debiutuoti turėtų antradienio rungtynėse namuose prieš San Antonijaus „Spurs“.

Iš Kanados į JAV persikraustęs 26 metų 213 cm ūgio krepšininkas įsikurdamas Memfyje su Toronto miestu ir „Raptors“ organizacija atsisveikino emocinga žinute socialiniame tinklalapyje „Instagram“.

„Prieš maždaug septynerius metus atvykau į Torontą ne be priežasties. Atvykau dėl žmonių, dėl „Raptors“ organizacijos, dėl miesto. Ačiū, kad pasitikėjote ir pašaukėte mane 2011 metų naujokų biržoje. 

Žmonių, kuriems noriu padėkoti, sąrašas – ilgas. Klubo vadovybė, arenos darbuotojai, gydytojai, komandos draugai ir, žinoma, treneriai. Ačiū visiems, kurie Toronte padėjo man varžytis ir žaisti krepšinį.

Tiek gerais, tiek blogais laikais Toronte jaučiau tvirtą sirgalių užnugarį nuo pat pirmosios dienos. Ačiū, kad pasitikėjote. Jūs net neįsivaizduojate, kaip aš tai vertinu“, – rašė J. Valančiūnas.

„Raptors“ sirgaliai po šiuo įrašu dėkojo lietuviui už jo indėlį į klubo pergales. Tarp padėkojusių – ir Kanados repo superžvaigždė Drake'as, kuris palinkėjo J. Valančiūnui sėkmės ateityje.

„JV!!! Linkiu tau viso ko geriausio naujame karjeros etape. Miestas gerbs tave amžinai!“, – rašė Drake'as.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos gindamas „Raptors“ garbę iš viso sužaidė 470 mačų (6 vieta klubo istorijoje), pelnė 5524 taškus (7 vieta klubo istorijoje), atkovojo 3961 kamuolį (2 vieta klubo istorijoje) ir blokavo 479 metimus (2 vieta klubo istorijoje).

 Šį sezoną NBA pirmenybėse J. Valančiūnas per rungtynes vidutiniškai pelno po 12,8 taško bei sugriebia po 7,2 atšokusio kamuolio. Jo naująją komandą nuo 8-osios vietos Vakaruose šiuo metu skiria 8 pergalės.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi