2019.02.09 16:32

O. G. Solskjaero kariauna toliau neklumpa: „Manchester United“ gražiais įvarčiais sutalžė „Fulham“

LRT.lt 2019.02.09 16:32

„Manchester United“ laikinojo vyriausiojo trenerio Ole Gunnaro Solskjaero magija tęsiasi. „Raudonieji velniai“ iškovojo dar vieną pergalę Anglijos „Premier“ lygoje.

Į ketvirtąją čempionato vietą bent iki sekmadienio Londono „Chelsea“ rungtynių palypėję „Manchester United“ namie 3:0 nukovė Londono „Fulham“.

Pirmajame kėlinyje pasižymėjo stipriu smūgiu iš aštraus kampo varžovų vartininką nuginklavęs Paulis Pogba ir įspūdingą solo reidą atlikęs Anthony Martialis.

Pastaruoju metu puikią formą demonstruojantis bei pirmą kartą 10 įvarčių atžymą „Premier“ lygoje pasiekęs P. Pogba 65-ąją minutę antrą kartą pasižymėjo realizuodamas 11 metrų baudinį.

Vadovaujama O.G. Solskjaero, kuris gruodžio viduryje pakeitė atleistą Jose Mourinho, Mančesterio ekipa nepatyrė dar nė vieno pralaimėjimo.

„Raudonieji velniai“ su naujuoju vairininku jau laimėjo dešimt iš vienuolikos žaistų mačų. Tokia sėkmė atnešė norvegui geriausio „Premier“ lygos sausio mėnesio trenerio apdovanojimą.

Mėnesio žaidėju tapo „Manchester United“ jaunasis puolėjas Marcusas Rashfordas, kuris susitikime su „Fulham“ dėl sveikatos problemų į aikštę neišbėgo.