Naujienų srautas

Sportas2019.02.09 15:05

Irkluotojai S. Ritter ir R. Maščinskas: ar vėl irkluosime poroje? Tai būtų įdomu

„Blogiausia prasideda tuomet, kai praleidi labai daug laiko kartu, – atvirai LRT.lt prisipažino irkluotojai Saulius Ritter ir Rolandas Maščinskas, pričiupti Trakų irklavimo bazėje prieš išvykstant į stovyklą Graikijoje. – Tuomet atsiranda nuovargis, nesusipratimai ir pyktis“. 

S. Ritter priminė, kad jiems kartu nuolat tekdavo gyventi viename kambaryje tiek stovyklose, tiek varžybose.

„Taip, mes buvome porininkai, tačiau jautėme ir konkurenciją, – pabrėžė S. Ritter. – Vienas kitam turėdavome įrodyti, kad esame pajėgūs kovoti dėl geriausių rezultatų. Bandydavome būti vienas už kitą stipresni. Žinoma, vienoje valtyje kivirčų nebūdavo, tačiau vienas kitą papildome tiek geromis, tiek blogomis savybėmis. Ką galėčiau pasakyti dar apie Rolandą?“

„Užknisantis aš“, – tuoj pat įsiterpė R. Maščinskas ir abu irkluotojai prapliupo juoku.

Ilgai kartu vieną porinę valtį irklavę sportininkai Londono olimpinėse žaidynėse užėmė šeštą vietą.

Pasiekimai Europos ir pasaulio pirmenybėse klojo, atrodo, nuostabų kelią į Rio de Žaneiro žaidynes. Tačiau iki jų likus vos trims savaitėms R. Maščinskas patyrė rankos traumą.

S. Ritter olimpinėse žaidynėse sėdo į valtį kartu su Mindaugu Griškoniu. Iš Rio de Žaneiro irkluotojai parvežė sidabro medalį.

Tuo metu traumą besigydęs R. Maščinskas irklavimo finalą stebėjo per televizoriaus ekraną. 

„Finalą stebėjau. Labai džiaugiausi, – pabrėžė R. Maščinskas. – Žinau, kad laiko atgal neatsuksiu, visi padaro klaidų. Ar dabar turėčiau galvoti, kas būtų, jei būčiau? Gal būtume kartu su Sauliumi startavę ir nelaimėję medalio, o gal ir būtume. Galima tik spėlioti“.

Sportininkai teigė, kad dar yra anksti spėti ir būsimas komandų sudėtis, kurios galėtų startuoti Tokijo olimpinėse žaidynėse. 

Plačiau apie irkluotojų planus bei įtemptus 2019-us metus pamatysite vaizdo siužete:

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi