Naujienų srautas

Sportas2019.02.08 13:06

E. Petrauskas kovą sugrįš į profesionalų ringą

LRT.lt 2019.02.08 13:06

Vienas geriausių šalies boksininkų Evaldas Petrauskas sugrįžta į profesionalų ringą. Londono olimpinių žaidynių prizininkas antrą kartą į profesionalų ringą turėjo lipti lapkričio mėnesį, bet tuomet boksininką sustabdė patirta trauma.

Tuomet E. Petrauskas visiems kovos menų gerbėjams pažadėjo į ringą žengti kovo 16 dieną, rašoma pranešime spaudai. E. Petrauskas tesės savo pažadą ir nudžiugins savo gerbėjus pasirodymu ringe.

E. Petrausko sugrįžimas į ringą įvyks kovo 16 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje tarptautinio turnyro „KOK Worlds series 2019 in Vilnius“ metu.

Agresyviomis kovomis pasižymintis boksininkas mėgėjų bokso ringe turėjo virš 200 kovų, o pirmoje savo profesionalioje kovoje, vykusioje Kaune, jis sutriuškino varžovą iš Ukrainos.

Lietuvos bušido federacijos prezidentas Donatas Simanaitis džiaugėsi, kad kovos menų gerbėjai turės progą vėl pamatyti E. Petrauską ringe.

„Be abejonės E. Petrauskas yra vienas ryškiausių šalies boksininkų, – sakė D. Simanaitis. – Džiaugiamės sportininko atsakingu požiūriu į sportą ir tikime, kad būsima kova papuoš KOK turnyrą. Pagaliau ir vilniečiai galės E. Petrauską pamatyti profesionaliame ringe. Už bendradarbiavimą dėkojame Lietuvos bokso federacijai ir Lietuvos profesionalaus bokso federacijai.“

Apie E. Petrauską būsimą varžovą bus skelbiama netrukus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi