Sportas

2019.02.07 07:27

Iš futbolininko E. Salos lėktuvo nuolaužų ištrauktas kūnas

BNS2019.02.07 07:27

Britų tyrėjai trečiadienį pranešė, kad ištraukė vieną kūną iš lėktuvo, kuriuo skrido argentiniečių futbolininkas Emiliano Sala, nuolaužų.

„Dirbdami sudėtingomis sąlygomis AAIB ir jo rangovai specialistai sėkmingai ištraukė kūną, anksčiau pastebėtą tarp nuolaužų“, – sakoma Didžiosios Britanijos aviacijos avarijų tyrimų padalinio (AAIB) pranešime.

Sausio 21 dieną E. Sala išskrido lėktuvu „Piper PA-46 Malibu“ iš Prancūzijos Nanteso miesto į Kardifą, užsitikrinęs 17 mln. eurų vertės sutartį su Velso „Premier“ lygos komanda „Cardiff City“.

Pagrindinės lėktuvo paieškos buvo nutrauktos po trijų dienų, bet E. Salos artimieji ėmėsi lėšų rinkimo iniciatyvos, leidusios nusamdyti privačią paieškų bendrovę „Blue Water Recoveries“.

Ši kompanija vykdė paieškos operaciją bendradarbiaudama su AAIB specialistais, kurie sekmadienį taip pat nusiuntė laivą apžiūrėti jūros dugno.

„Cardiff City“ sausio 19 dieną pasirašė rekordiškai didelės klubo praktikoje vertės sutartį su 28 metų E. Sala, anksčiau žaidusiu Nanto klube.

Puolėjas išskrido iš Kardifo pasirašęs dokumentus ir sugrįžo į Nantą pasiimti asmeninių daiktų ir atsisveikinti su Prancūzijos komandos draugais bei klubo personalu. Tačiau jis taip ir nepasiekė Velso sostinės ir nepradėjo žaisti „Premier“ lygoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.