Sportas

2019.02.05 15:24

Pirmadienį pergalę Italijos čempionate iškovojęs „AX Armani“ antradienį jos neteko

LRT.lt 2019.02.05 15:24

Neįprasta situacija susiklostė Italijos krepšinio lygoje. Iš pirmadienį pergalę iškovojusio Milano „AX Armani“ klubo, kuriame rungtyniauja Mindaugas Kuzminskas ir Artūras Gudaitis, buvo anuliuota pergalė prieš Pistojos „Oriora“ komandą ir įrašytas techninis pralaimėjimas 0:20.  

Nors Milano ekipa laimėjo rungtynes 91:81, „AX Armani“ gretose „nelegaliai“ rungtyniavo komandos naujokas Jamesas Nunnally, susitikime surinkęs 9 taškus.

Šį sezoną NBA pradėjęs krepšininkas dar 2015-2016 m. sezone rungtyniavo Italijoje, kur gynė tuometinio Avelino „Sidigas“ klubo garbę. Po paskutinių sezono rungtynių krepšininkas buvo nubaustas vienerių rungtynių diskvalifikacija, kuri liko galioti, nes žaidėjas nuo 2016 m. Italijoje iki šiol nerungtyniavo.

Prie dabar jau nebeegzistuojančios Milano klubo pergalės prieš „Oriora“ ekipą savo indėlį buvo įnešęs ir lietuvis Mindaugas Kuzminskas, pelnęs 14 taškų. Primename, kad kitas lietuvis – Artūras Gudaitis Milano komandai negali padėti dėl patirtos sunkios kryžminių kelio raiščių traumos Eurolygos rungtynėse.