Naujienų srautas

Sportas2019.02.05 17:27

Rinktinei pasipuošti siūlantis A. Pogrebnojus: futbolo galvos kostiumus perka gražius, o žaidėjai – kaip našlaičiai

Paulius Cubera, LRT.lt 2019.02.05 17:27

Ne kartą drąsiomis idėjomis sporto bendruomenę stebinęs dizaineris Aleksandras Pogrebnojus šįkart siūlo pasipuošti Lietuvos salės futbolo (futsalo) rinktinei. Specialiai 2020 metų pasaulio futsalo čempionatui, kuris vyks Lietuvoje, dizaineris sukūrė išskirtinę retro stiliaus aprangą, teigdamas, kad geltoną spalvą reikia pamiršti.  

„Tai daugiau koncepcinė apranga, tačiau noriu parodyti, kad galima padaryti ir kažką kitaip. Manau, kad geltonos, brazilus primenančios spalvos, reikia visai atsisakyti. Kokių ji pergalių mums atnešė? Čia gal ir prietaras, bet jeigu nesiseka, reikia keisti viską iš esmės. Gal kada pastatys stadioną, bet juk aprangas lengviau pakeisti“, – teigė A. Pogrebnojus.

Dizainerio aprangos jau puošia Lietuvos golbolo (aklųjų riedulio) rinktinę, Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulio klubą, moterų krepšinio komandą „Kibirkštis“, bėgimo klubas „Volvere Run“. Bet turbūt garsiausias A. Pogrebnojaus darbas – riterių šarvus primenanti apranga Lietuvos biatlonininkams per 2018 m. Pjongčango žiemos olimpines žaidynes.

„Juk čempionatas vyks Lietuvoje, žaisime namuose, čia toks renginys pasitaiko turbūt vieną kartą per amžių, tai kodėl nepadarius kažko išskirtinio? Tai nebūtinai turi būti mano darbas, bet kiek galima rengtis tuo „Hummel“? Juk futbolo galvos kostiumus perka labai gražius, pažiūrėkite į T. Danilevičių, kostiumas blizga lyg lašiniai. O žaidėjai – kaip našlaičiai“, – vaizdingai futbolo rinktinės aprangas apibūdino A. Pogrebnojus.

2020 metų pasaulio futsalo čempionatas vyks rugsėjo 12 – spalio 4 dienomis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi