2019.02.05 10:32

Naujajame Orleane pirmoji – D. Sabonio karjeros techninė, dvigubas dublis ir „Pacers“ pergalė

LRT.lt2019.02.05 10:32

Antrąją pergalę iš eilės NBA čempionate iškovojo Indianos „Pacers“ (34-19) krepšininkai išvykoje 109:107 (25:20, 28:30, 30:24, 26:33) įveikę Naujojo Orleano „Pelicans“ (23-31) klubą.

„Pelikanai“ įspūdingai pradėjo rungtynes per pirmąsias tris minutes spurtuodami 11:0. Aukštaūgių taškų pabudinta Indianos komanda netruko atsitiesti, o po Bojano Bogdanovičiaus tritaškio jau ir pirmavo rezultatu – 16:13.

Pranašumą Indianapolio valstijos ekipa išlaikė iki pirmosios mačo dalies pabaigos – 53:50. Per pirmuosius du kėlinius „Pacers“ lietuvis Domantas Sabonis savo kišenėje jau turėjo dvigubą dublį – 10 taškų ir atkovotų 11 kamuolių.

Po didžiosios pertraukos „Pacers“ persvara augo, o po Tyreke‘o Evanso dvitaškio ekipas jau skyrė ir dviženklis skirtumas – 78:68. Prieš lemiamą ketvirtį „Pacers“ buvo nutolusi devyniais taškais – 83:74.

Netrukus po to sekė ir geras aukštaūgio epizodas – po netaiklaus komandos draugo prasiveržimo kamuolį sugavęs ir jį krepšį sugrūdęs D. Sabonis padėjo „Pacers“ komandai atitrūkti 9 taškų skirtumu – 92:83. Tiesa, jau po minutės iš svečių persvaros buvo telikę 4 taškai – 94:90.

Lemiamu metu „Pacers“ komandą į priekį tempė gynėjas Darrenas Collisonas, kuris per likusias 7 minutes rungtynėse pelnė 11 taškų, įskaitant dvitaškį ir tritaškį susitikimo pabaigoje. D. Collisono pasirodymas leido Indianos ekipai išsaugoti nedidelį pranašumą bei iškovoti antrąją pergalę iš eilės.

Rungtynėse Naujajame Orleane D. Sabonis iš viso per 23 minutes surinko 16 taškų ir atkovojo 13 kamuolių. Iš žaidimo lietuvis atakavo puikiai – pataikė 7 dvitaškius iš 9 (78 proc. tikslumas). D. Sabonis dvigubą dublį užfiksavo po 7 rungtynių pertraukos.

„Pacers“: Darrenas Collisonas 22, Domantas Sabonis 16 (13 atk. kam.), Mylesas Turneris 15, Thaddeusas Youngas ir Bojanas Bogdanovičius po 14.

Artimiausias rungtynes Indianos „Pacers“ klubas žais naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį namuose su Los Andželo „Lakers“ ekipa.