Naujienų srautas

Sportas2019.02.04 13:37

Graplingo penkerių metų gimtadienyje apdovanoti geriausieji

LRT.lt 2019.02.04 13:37

Lietuvos graplingo federacija šeštadienį Šakiuose atšventė penkerių metų gimtadienį bei apdovanojo geriausius 2018 – ųjų sportininkus. Jubiliejinėje fiestoje buvo prisiminti svarbiausi sporto šakos įvykiai, o gimtadieninį tortą atpjovė federacijos prezidentas Adrijus Kupstas, rašoma pranešime spaudai.

„Metai buvo puikūs – visi tikslai įgyvendinti. Nors tobulybei ribų nėra, tačiau galime pasidžiaugti, kad absoliučiai visos mūsų varžybos 2018 metais tapo rekordinėmis. Pavyzdžiui, moksleivių pirmenybės nuo šiol vyks dvi dienas, nes į vieną mes paprasčiausiai nebetelpame. Tai rodo, kad graplingas plėtojasi tarp vaikų, klubai didėja, o tai yra džiugu“, – pasakojo iš Seimo nariu tapusio Kęstučio Smirnovo pareigas perėmęs A.Kupstas.
 
Praėjusių metų reitingo lyderiais tapo vilnietis Konstantinas Mokšinas ir šakietė Aistė Kaušiūtė.
 
„Praeiti metai buvo sėkmingi man – daug dalyvavau, daug laimėjau ir tapau pirmos vietos laimėtoju. Visus metus sėkmė mane lydėjo, tačiau Lietuvos čempionate kovojau traumuotas ir užėmiau tik antrą vietą bei nepatekau į rinktinę. Vis tik, tikiu, kad ištaisysiu šį dalyką“, – sakė daugelį kovinių sporto šakų kultivuojantis K.Mokšinas.
 
„Jaučiuosi puikiai, nes tai buvo gana sunku. Graplingas tobulėja, žmonių skaičius didėja, tad reikia įdėti vis daugiau pastangų“, – apie triumfą kalbėjo A.Kaušiūtė.
 
Jau šiais metais graplingo federacija pradės kovų su kimono ciklą. Artimiausiu metu federacijos vadovai žadėjo atskleisti dar daugiau naujienų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi