Naujienų srautas

Sportas2019.02.02 22:49

Jautri M. Kuzminsko žinutė sunkią traumą patyrusiam A. Gudaičiui: tu grįši dar stipresnis!

15min.lt 2019.02.02 22:49

Mindaugas Kuzminskas išreiškė emocingą palaikymą sunkią traumą patyrusiam komandos draugui Artūrui Gudaičiui. M. Kuzminskas įsitikinęs, kad A. Gudaitis į aikštę sugrįš dar stipresnis.

Primename, jog Milano „Olimpia“ po medicininių tyrimų patvirtino, jog A. Gudaičiui plyšo kryžminiai kairiojo kelio raiščiai. Dėl tokių traumų sportininkai iš rikiuotės iškrenta maždaug metams.

Beveik aišku, kad A. Gudaitis 2019 m. pasaulio čempionate Kinijoje nebežais.

„Daugelis žmonių mano, kad mūsų gyvenimas yra lengvas. Bet aš noriu pabrėžti sportininko gyvenimo trapumą“, – po nuotrauka su A. Gudaičiu rašė M. Kuzminskas.

„Tai gali nutikti bet kurios treniruotės, apšilimo ar rungtynių metu. Ir tai tik priklauso nuo tavo asmenybės, ką tu iš tos situacijos pasiimsi. Vieniems tai “from hero to zero„ situacija, kai visi tave pamiršta, kitiems – tai galimybė įrodyti, kad gali būti stipresnis nei bet kada anksčiau.

Tikiu, kad Artūras grįš dar stipresnis ne tik dėl savo darbo etikos, bet ir dėl kovotojo charakterio. Ir jis vėl šypsosis!“.

Po žinute M. Kuzminskas pridėjo grotažymę #dominator.

Pabaigoje M. Kuzminskas pridėjo ir repliką Eurolygai: „Turėtume kažką daryti su tais lipdukais...“.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I hate to write post like this, because everything what you want you can tell your friend you can tell him directly without social media. Most of the people think, that our life is easy. But I just want to underline the fragility of sportsman life. It can happen every workout, practice or game and it just matter of your personality what you will take from this situation. From one of us it is "from hero to zero" situation, when everybody even forgets about you, for the others it's an opportunity to prove that you can be even better than before I believe that @gudaitisa will come back even stronger not only because of his work ethic, but also because his fighter character and we will smile again! #dominator P.S. @euroleague @the_elpa we should do something with those stickers...

A post shared by Mindaugas Kuzminskas (@mkuzminskas) on Feb 2, 2019 at 10:32am PST

A. Gudaitis traumą patyrė Eurolygos rungtynėse su „Gran Canaria“. 25-ių vidurio puolėjas susižeidė kelį bandydamas blokuoti varžovo metimą.

A. Gudaitis nesėkmingai nusileido ant žemės ir pajuto momentinį skausmą. Kritęs ant parketo, vėliau jis paliko aikštę tik ant neštuvų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi