Naujienų srautas

Sportas2019.02.02 17:57

B. Vanagas patvirtino: startuos „Baja Russia“, bet be S. Rozwadowskio

15min.lt 2019.02.02 17:57

Benediktas Vanagas šeštadienį patvirtino 15min rubrikos „Gazas“ dar sausio 19 d. skelbtą informaciją. Jis traukiasi iš klasikinio ralio ir dalyvaus tarptautinėse varžybose – FIA ralio maratonų taurėje. „Juodasis Vanagas“ po Dakaro lėktuvu atskraidintas iš Limos į Amsterdamą, o iš ten autovežiu keliauja į Vilnių, komandos bazę. Tam, kad kiltų kelionei į Rusijos šiaurę.

B. Vanago automobilis į Le Havro uostą Prancūzijoje būtų atplaukęs jau po vasario 20 d. Todėl, taupydama laiką, komanda „General Financing Team Pitlane“ pasirinko oro transportą. Dabar automobilį reikės paruošti žiemos išbandymams. Nes jau vasario 14 d. B. Vanagas startuos Rusijos šiaurėje, Karelijoje.

B.Vanagas tiesioginės konferencijos savo „Facebook“ paskyroje metu pripažino, kad dar neturi viso biudžeto aštuoniems šiais metais vyksiantiems Pasaulio ralio maratonų taurės lenktynių bajose „Cross Country Bajas“ (500-700 km ilgio lenktynės). Numatyti etapai – Dubajuje, Ispanijoje Vengrijoje, Italijoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Jordanijoje.

Dėl šeimyninių priežasčių, kurių B.Vanagas nekomentavo (S. Rozwadowskis laukė šeimos padidėjimo), Sebas pirmose maratoninėse lenktynėse nedalyvaus. Jį pakeis kitas užsienietis – B. Vanagas į Rusiją važiuos su Bartek (Bartolomiej) Boba.

Pasak Benedikto, jau Dakare buvo aišku, kad vasario mėnesį Sebastianas lenktyniauti negalės, todėl buvo iš anksto paieškota pamainos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi