Naujienų srautas

Sportas2019.02.01 11:26

V. Kariniauskas neigia mestus kaltinimus: man yra suduotas didelis psichologinis smūgis

LRT.lt 2019.02.01 11:26

Dalyvavimu sutartose rungtynėse kaltinamas jau buvęs „Lietkabelio“ žaidėjas Vaidas Kariniauskas interviu 15min.lt neigia visus jam mestus kaltinimus dalyvavus lažybose ir prakalbo apie anksčiau kamavusias problemas dėl priklausomybės alkoholiui.

„Man tai yra didelis šokas ir netikėtumas. Tiesiog trūksta žodžių. Tik dabar supratau, kaip jaučiasi nepagrįstai apkaltinti žmonės. Tikrai nesu įsivėlęs į tą reikalą ir tikiuosi, kad viskas greitai išaiškės. (...) Ir laukiu tų išvadų kuo greičiau, nes man ir mano šeimai tai buvo kažkas tokio. Mano šeima labai išgyvena ir dabar gyvena tik tuo. Artimiesiems, kaip ir man pačiam, yra suduotas didelis psichologinis smūgis. (…) Aš neturiu ką pakomentuoti, nes nieko nežinau. Visi tik rašo, o aš tik kasdien atsiverčiu naujienas, klausau žinias ir man net prakaitas bėga, kaip nesant jokių objektyvių faktų, yra spekuliuojama žmogaus karjera ir likimu“, – apie mestus kaltinimus kalbėjo krepšininkas.

Anot jo, apie šią situaciją jis sužinojo prieš tai, kai turėjo išvažiuoti į stovyklą Druskininkuose. Prieš lipdamas į autobusą jis sulaukė klubo direktoriaus Martyno Purlio skambučio, kad yra suspenduojamas, bei nesulaukė jokių jo kaltę įrodančių įkalčių. Tačiau savo kaltės neigti viešojoje erdvėje neskubėjo, nes vylėsi, kad viskas išsispręs klubo viduje.

„Patys matome, kaip pasisuko situacija. Išsiskyrėme abipusiu susitarimu, nes aš pasirinkau krepšinį. Pamačiusi, kas čia vyksta, Graikijos komanda man pati pasiūlė atvykti. Treneris paskambino ir pasakė: matau, kas ten vyksta, bet man neįdomu – noriu, kad atvažiuotum“, – 15min.lt pasakojo V. Kariniauskas.

BNS nuotr.

Jis mano, kad visa ši situacija galėjo išsirutulioti dėl to, nes klube neliko Jono Vainausko.

„Gal kažkas manęs nenori ar nemėgsta? Šito aš nežinau ir pasakyti negaliu. Man keista, kad visa tai įvyko po to, kai J. Vainauskas pakvietė mane į komandą. Ir tada, kai Jono nebeliko, įvyko visa ši situacija. Anksčiau aš nebūdavau toks stabilus, koks šiemet buvau „Lietkabelyje“. Čia visuomet įmesdavau po 7–13 taškų. Bet atėjo vienos rungtynės, kurios man nesusiklostė“, – teigė krepšininkas.

Tiesa, jis pripažįsta, kad anksčiau turėjo problemų dėl priklausomybių.

„Tikrai nesu šventas. Turėjau ydų. Didelių ydų. Turėjau problemų su priklausomybėmis. Ir aš tą pripažinau. Per tuos dvejus metus mano gyvenimas pasikeitė kardinaliai. Kas su manimi bendrauja, tą žino. Pastaruosius dvejus metus nebevartojau jokio alkoholio. (…) Nė lašo. Jokio alkoholio. Net per savo vestuves negėriau. Pasakiau sau, kad niekada gyvenime nebežiūrėsiu į tą pusę“, – atviravo žaidėjas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi