Sportas

2019.01.31 15:31

V. Kariniauskas į Graikiją nevažiuos – įsikišo krepšinio federacija

LRT.lt2019.01.31 15:31

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) pristabdė nesąžiningu žaidimu įtariamo Vaido Kariniauskio persikėlimą iš Panevėžio į Graikiją, praneša basketnews.lt žurnalistas Tomas Vanagas.  

Trečiadienį Panevėžio „Lietkabelio“ klubas suspendavo nelegaliomis lažybomis įtariamą gynėją V. Kariniauską. Ketvirtadienį klubas išplatino pareiškimą, kad sutartis su žaidėju nutraukiama abipusiu susitarimu.

Graikijos žiniasklaida kiek anksčiau pranešė, kad V. Kariniauskas atvyks į 12-ąją vietą šalies pirmenybėse užimantį „Kymis“ klubą. Jame lietuvis jau žaidė 2015–2016 m. sezone.

Tačiau LKF bent laikinai užkirto tam kelią.

„Apie galimai padarytus pažeidimus informavome FIBA ir Graikijos krepšinio federaciją. Kol negausime atsakymo iš jų, tol paleidžiamojo rašto neišduosime“, – oficialią LKF poziciją tinklalapiui BasketNews.lt pateikė LKF viešųjų ryšių vadovas Vaidotas Zajarskas.

Praėjusia savaitę FIBA Čempionų lygos rungtynėse Dižone vidutiniškai po 9 taškus renkantis V. Kariniauskas įmetė tik du. Lošimų priežiūros tarnybai pasirodė įtartina tai, kad už įvykį, jog V. Kariniauskas pelnys mažiau taškų nei 8,5, buvo atlikta nemažai statymų.

Kiek anksčiau pranešta, kad atvejis perduotas ir policijai, kuri dar nežino, ar bus keliama baudžiamoji byla.