2019.01.31 08:01

„Pacers“ pergalės be V. Oladipo išseko, D. Sabonis neišsiskyrė

LRT.lt2019.01.31 08:01

Trečias pralaimėjimas iš eilės – tokiu tempu NBA pirmenybėse žengia lyderį Victorą Oladipo praradusi Indianapolio „Pacers“ (32-18), išvykoje 89:107 (25:35, 20:24, 24:23, 20:25) nusileidusi Vašingtono „Wizards“ (22-29).

Rytų konferencijos lentelėje „Pacers“ iškrito iš lyderių trejetuko, o kol kas nė vienas komandos narys nesugeba kompensuoti V. Oladipo netekties. Šįkart rezultatyviausiai žaidė Taddeusas Youngas, bet ir jis pelnė tik 13 taškų. „Pacers“ ekipa krepšį atakavo tik 39 proc. taiklumu.

Domantas Sabonis savo didžiąją taškų dalį surinko po pertraukos, iš viso per 23 minutes įmetė 10 taškų (5/8 dvit.), atkovojo 8 kamuolius, vieną perėmė, atliko 3 rezultatyvius perdavimus dukart suklydo ir penkis sykius prasižengė.

Po spurto 10:0 pirmajame ketvirtyje „Wizards“ atsiplėšė 24:18 ir daugiau atsiliekančios vaidmenyje nebebuvo.