Naujienų srautas

Sportas2019.01.30 10:36

Išdrįstų ne kiekvienas: pasaulio bokso čempioną išvadino klounu

LRT.lt 2019.01.30 10:36

Pasaulio bokso sunkaus svorio čempiono Anthony Joshua rėmėjas Eddie Hearnas praėjusią savaitę paskelbė, kad pagrindiniais kandidatais susikauti su čempionu yra Jarrellas Milleris ir Dillianas Whyte‘as.

Trisdešimtmečiui J. Milleriui trūko kantrybė belaukiant apsisprendimo, todėl jis nusprendė kiek paerzinti visą bokso bendruomenę savo įrašu socialiniame tinkle „Instagram“: „Daugelis yra įsimylėję jį tarsi tai butų dirbtinės krūtys, dirbtiniai sėdmenys. Vienas dalykas, dėl kurio aš galiu jis patikinti – visada buvau tikras“.

Boksininkas, kurio kovų sąraše yra 23 pergalės ir vienerios lygiosios, tuo neapsiribojo.

„Taigi, pasakykite šiam klounui, kad jis greičiau apsispręstų, nes privalau žinoti, kada pradėti laikytis savo sūrainių dietos“, - rašė J. Milleris.

J. Millerio vadybininkas Gregas Cohenas į tokius išsišokimus žiūri ganėtinai ramiai – tik nuolat primena, kad boksininko kontrakte nurodyta, kad artimiausia kova turėtų įvykti Niujorke, „Madison Square Garden“ arenoje, birželio mėnesį.  

„Visi puikiai supranta, kad titulinė kova su A. Joshua yra kiekvieno boksininko svajonė“, - pabrėžė G. Cohenas.

Priminsime, kad 29-erių britas A. Joshua profesionaliame ringe yra iškovojęs 22 pergales ir dar nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. Tačiau visi puikiai prisimena, kad mėgėjų bokse A. Joshua yra pralaimėjęs kitam kandidatui į titulinę kovą. 2009-aisiais D. Whyte‘as tuomet vieningu teisėju sprendimu išplėšė pergalę. Boksininkas dabartiniam čempionui tai nuolat primena.

Boksininkai buvo susitikę profesionalų ringe – 2015-aisiais A. Joshua pasiuntė D. Whyte‘ą į nokautą septintajame raunde.

Šiuo metu trisdešimtmečio D. Whyte‘o profesionalios karjeros įraše – tai yra vienintelis pralaimėjimas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi