2015.02.12 21:38

Penktoji pasaulio raketė italė S. Errani pralaimėjo antrajame „US Open“ rate

ELTA2015.02.12 21:38

Niujorke vykstančio atvirojo JAV teniso čempionato („US Open“), kurio prizų fondą sudaro daugiau nei 34 mln. JAV dolerių, moterų vienetų varžybų antrajame rate ketvirtadienį penktoji pasaulio raketė 26-erių metų italė Sara Errani 3:6, 1:6 pralaimėjo 31-erių metų savo tėvynainei Flaviai Pennettai, kuri pasaulio reitinge užima 83-iąją vietą.

Mačas truko 1 val. 11 min.

Pirmoji pasaulio raketė 31-erių metų amerikietė Serena Williams 6:3, 6:0 įveikė 28-erių metų Kazachstano atstovę Galiną Voskobojevą (77-oji pasaulio raketė). Susitikimas truko 1 val. 9 min.

S. Williams, kuri „US Open“ turnyro vienetų varžybas yra laimėjusi keturis kartus (1999, 2002, 2008 bei 2012 metais), trečiajame rate susitiks su kita Kazachstano atstove – 25-erių metų Jaroslava Švedova (78).

Antroji pasaulio raketė 24-erių metų baltarusė Viktorija Azarenka 6:3, 6:1 nugalėjo 25-erių metų Kanados atstovę Aleksandrą Wozniak (323). Susitikimas truko 1 val. 8 min.

Į trečiąjį ratą iš „Top-10“ žaidėjų ketvirtadienį iškopė danė Caroline Wozniacki (8), vokietė Angelique Kerber (9) ir čekė Petra Kvitova (10).

Vyrų vienetų varžybų antrajame rate antroji pasaulio raketė 27-erių metų ispanas Rafaelis Nadalis po 1 val. 32 min. trukusios kovos 6:2, 6:1, 6:0 įveikė 29-erių metų brazilą Rogerio Dutra Silva (139).

R. Nadalis 2010 metais tapo „US Open“ nugalėtoju.

Penkiskart šio turnyro nugalėtojas 32-ejų metų šveicaras Rodžeris Federeris (Roger Federer, 7) 6:3, 6:2, 6:1 įveikė 30-metį argentinietį Carlosą Berlocqą (48).

R. Federeris „US Open“ čempionu tapo 2004-2008 metais.

Į trečiajį ratą iš „Top-10“ žaidėjų ketvirtadienį dar pateko ispanas Davidas Fereras (David Ferrer, 4) ir prancūzas Richardas Gasquetas (9).