Sportas

2019.01.29 20:19

Mainų užsimaniusį A. Davisą gali medžioti J. Valančiūno klubas?

15min.lt2019.01.29 20:19

Pirmadienį iš už Atlanto atskriejo žinia, kad „New Orleans Pelicans“ žvaigždė Anthony Davisas nori būti išmainytas. Tai pakurstė diskusijas ir spėliones, kur nutūps vienas geriausių lygos puolėjų, o tarp kandidatų pasikviesti krepšininką minimas ir „Toronto Raptors“ klubas.

Kol kas yra svarstoma, ar „Pelicans“ klubas ryšis išmainyti savo žaidėją iki vasario 7-sios, kai užsidarys perėjimų langas.

Jei Naujojo Orleano klubo vadovai nuspręs laukti iki vasaros, jie gali tikėtis sulaukti geresnių pasiūlymų, tačiau, jei vis tik nuspręs išsiųsti krepšininką šio sezono metu, „The Ringer“ apžvalgininkai mato keturias galimas tolimesnes A. Daviso karjeros stoteles.

„Los Angeles Lakers“, „New York Knicks“, „Milwaukee Bucks“ ir „Toronto Raptors“ – šios keturios komandos apžvalgininko Kevino O`Connoro yra įvardijamos kaip galimos A. Daviso medžiotojos.

Svarstoma, kad Toronto klubas galėtų pasiūlyti Pascalį Siakamą, OG Anunoby ar kitą variantą. Tačiau, jei pavyktų prisivilioti A. Davisą, „Raptors“ ekipa neabejotinai taptų Rytų Konferencijos favorite.

„The Ringer“ piešia net tokį scenarijų, kad su A. Davisu sudėtyje „Raptors“ klubui galbūt pavyktų Kawhi Leonardą išlaikyti ilgesniam laikui. Nėra paslaptis, kad pastarasis yra viešai deklaravęs norą ateityje palikti Kanados komandą.

A .Davisas, kaip sakė jo agentas, nori laimėti titulą, tad „Raptors“ tokiu atveju yra patrauklesnė stotelė nei, pavyzdžiui, stringanti, tačiau LeBroną Jamesą turinti „Lakers“ komanda.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt