Sportas

2019.01.29 12:22

„Lietkabelį“ palikęs R. Kuncaitis dirbs su R. Kurtinaičiu

LRT.lt2019.01.29 12:22

Panevėžio „Lietkabelio“ komandos trenerių štabe lieka vienu nariu mažiau – išvyko Robertas Kuncaitis, praneša klubo interneto svetainė. Anot LRT.lt šaltinių, R. Kuncaitis artimiausiu metu pasirašys sutartį su Maskvos srities „Chimki“ klubu, kuriame dirba Rimas Kurtinaitis.  

Kaip teigiama klubo pranešime, 55 metų šilutiškis gavo pasiūlymą iš Eurolygos klubo, todėl „Lietkabelis“ nesudarė kliūčių treneriui keltis dirbti į aukščiausio lygio ekipą bei tik palinkėjo sėkmės.

Anot LRT.lt šaltinių, R. Kuncaitis keliasi į „Chimki“ klubą, kur talkins R. Kurtinaičiui. Rusijos klubas šiuo metu Eurolygoje su 7 pergalėmis ir 13 pralaimėjimų užima 13 vietą. Artimiausias rungtynes Maskvos srities komanda žais ketvirtadienį namie su 11-oje vietoje žengiančiu Kauno „Žalgiriu“ (8/12).

R.Kuncaitis „Lietkabelyje“ dirbo nuo sezono pradžios. Prieš tai jis darbavosi Vilniaus „Ryte“, „Šilutėje“ bei Nimburko ČEZ komandoje.

Tai jau antras „Lietkabelio“ štabo narys, persikėlęs į Eurolygą – kiek anksčiau Algimantas Bružas tapo Kauno „Žalgirio“ tarptautiniu skautu.

„Lietkabelio“ vyr. treneriui Nenadui Čanakui toliau talkins Sandis Buškevicas.