2019.01.29 08:06

„Pacers“ gavo skaudžią NBA čempionų pamoką, D. Sabonis įrėmintas varžovo plakate

LRT.lt2019.01.29 08:06

Indianapolio „Pacers“ (32-17) gavo skaudžią NBA čempionės „Golden State Warriors“ (36-14) pamoką namuose – 100:132 (22:40, 26:29, 31:32, 21:31). Šeimininkų komandoje žaidimu neišsiskyrė nė vienas krepšininkas.

NBA čempionai fantastiškai pradėjo mačą, o Stephenas Curry‘is vien pirmoje mačo dalyje pelnė 23 taškus. Indianapolio arenoje viskas buvo aišku jau pasibaigus antrajam ketvirčiui, „Warriors“ pirmavo 69:48.

„Pacers“ krepšininkams nesisekė niekas, neišsiskyrė ir Domantas Sabonis, dar antrajame ketvirtyje nesustabdęs varžovų snaiperio Klay‘aus Thompsono dėjimo. Lietuvį ant plakato uždėjęs NBA čempionas jį dar piktai nužvelgė, tačiau internautai leipsta juokais iš S. Curry‘io reakcijos. Atkreipkite dėmesį į gynėją, kuris iškart po dėjimo pašoka nuo atsarginių suolelio, nukrenta ir keistai raitosi ant žemės.

Tiesa, pats S. Curry'is žaidimu varė varžovus į neviltį. Snaiperis iki pertraukos pataikė pirmus šešis mestus savo tritaškius, o po pertraukos jo pagalbos komandai jau beveik nebereikėjo.

Net ir po tokios triuškinančios pradžios S. Curry‘is nebuvo patenkintas: „Galime geriau. Tikrai nežaidžiame idealaus krepšinio. Žaidžiame susikoncentravę, nuosekliai, tačiau dar daug ką turime gerinti“.

Rungtynes S. Curry‘s užbaigė su 26 taškais, o rezultatyviausią mačą sezone sužaidė neseniai po ilgalaikės traumos sugrįžęs DeMarcusas Cousinsas. Jis pelnė 22 taškus ir buvo sunkiai sustabdomas Indianapolio vyrukams.

„Warriors“ iškovojo vienuoliktąją pergalę iš eilės ir tai padarė ilsindama pagrindinį centrą Draymondą Greeną. Įdomu, kad čempionai net penkis iš 11 pastarųjų mačų laimėjo žaisdami išvykose.

Iki šių rungtynių „Pacers“ buvo viena geriausių gynybų NBA demonstruojančių komandų, bet praleido net 132 taškus. Puolime nė vienas žaidėjas nesublizgėjo, o po pertraukos šeimininkai taip ir nesugebėjo priartėti prie varžovų bei grąžinti intrigą.

D. Sabonis žaidė 20 minučių, pataikė 6 taškus (3/8 dvit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Pacers“ tai buvo pirmasis mačas be traumą visam sezonui gavusio lyderio Victoro Oladipo. Negana to, nebuvo ir lyderio netektį turinčio kompensuoti Tyreke'o Evanso, kuriam suskaudo nugara.

Prieš rungtynes V. Oladipo vaizdo įraše iš ligoninės kreipėsi į „Pacers“ sirgalius.

„Pacers“: M. Turneris 16, B. Bogdanovičius 15, D. Collsionas 13, A. Holiday’us 12, T. Youngas 11.

„Warriors“: S. Curry‘is 26, D. Cousinsas 22, K. Thompsonas ir K. Durantas po 16, K. Looney’is 15.