Naujienų srautas

Sportas2019.01.29 09:26

„Ryto“ kapitonas Ch. Krameris ramus – komanda neužsikrėtė D. Suttono virusu

Paulius Cubera, LRT.lt 2019.01.29 09:26

Vilniaus „Ryto“ kapitonas Chrisas Krameris prieš komandai lemiamas Europos taurės turnyro „Top 16“ etapo rungtynes su Belgrado „Partizan“ ramiai žadėjo kautis dėl pergalės. Įžaidėjas tikisi, kad ekipai pavyks pasiekti dvi pergales ir džiaugėsi komandos atmosfera. Atrodo, kad „Ryto“ krepšininkai jau išvykusio legionieriaus Dominique‘o Suttono nepaklusnumo virusu neužsikrėtė

Tiek Ch. Krameris, tiek komandos treneris Dainius Adomaitis po komandos lyderio D. Suttono atleidimo ramiai teigė, kad atmosfera rūbinėje yra puiki. Atrodo, kad viešai nepasitenkinimą komandą ir jos treneriu reiškęs amerikietis daugiau užtarėjų rūbinėje nesurado.

„Viskas yra gerai. Vieno žmogaus nuomonė yra jo nuomonė. Man Dominique‘as patiko kaip žmogus, manau, jis geras žaidėjas, bet tai jo mintys. Tai yra krepšinis, mes ne pirma komanda, kurioje treneris ir žaidėjas nesutarė. Geriausia mums buvo išsiskirti, linkiu Domui sėkmės. Bet tai nereiškia, kad jam išvykus, mes negalime pasiekti savo tikslų, kaip komanda“, – kalbėjo Ch. Krameris.

Komandos kapitonas teigė, kad po D. Suttono istorijos pabaigos komanda turėjo susirinkimą, po kurio buvo puiki treniruotė. Įžaidėjas tikisi, kad dabar prasidės „Rytui“ kiek sėkmingesnis laikotarpis.

„Žinote, kai pralaimi, kai kurios problemos atrodo didesnės, nei iš tikro yra. Tikiuosi, kad mums pavyks laimėti keletą rungtynių ir vėl mėgautis krepšiniu. Tai svarbiausias dalykas žaidžiant krepšinį, turi tuo pačiu ir gerai leisti laiką. Tada ir atmosfera geresnė, visi jaučiasi geriau“, – teigė Ch. Krameris.

„Top 16” etape „Rytui“ liko du mačai – trečiadienį išvykoje su „Partizan“ ir po savaitės namuose su „Monaco“. Tiesa, pralaimėjus Belgrade, paskutinis susitikimas jau nebebūtų reikšmingas. „Rytui“ visų pirma reikia laimėti abi likusias rungtynes ir geriau būtų, kad tai pavyktų padaryti kuo didesniu skirtumu.

„Mes kontroliuojame savo likimą, reikia laimėti rungtynes kuo didesniu taškų skirtumu. Žinoma, laukia sunkios rungtynės Belgrade, žinant jų nerealią atmosferą. Turime saugoti kamuolį, neleisti jiems pelnyti lengvų taškų. Gynyboje reikia daug kalbėtis, nes turime žinoti, ką norime padaryti. Bus labai triukšminga.

Berlyne pirmoje rungtynių dalyje žaidėme turbūt geriausią savo krepšinį visame sezone. Po pertraukos jie mus spaudė, mes palūžome. Turime sugrįžti į tą žaidimą, kokį žaidėme Berlyne pirmoje pusėje. Atmosfera tikrai yra gera, visi puikiai sutariame, dalinamės kamuolį. Viskas gerai“, – sakė Ch. Krameris.

Kapitonas pasidžiaugė ir komandos sirgaliais, kurie, nepaisant kelių skaudžių nesėkmių, nenusisuko ir vyksta su komanda net ir į išvykas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi