Sportas

2013.08.29 20:46

Paskelbta, kas liko už Lietuvos rinktinės dvyliktuko ribų

basketnews.lt 2013.08.29 20:46

Lietuvos rinktinės debiutantams Vyteniui Čižauskui ir Adui Juškevičiui nepavyko prasimušti į galutinį komandos dvyliktuką.

Lietuvos rinktinės debiutantams Vyteniui Čižauskui ir Adui Juškevičiui nepavyko prasimušti į galutinį komandos dvyliktuką.  

Po paskutinių „Akropolio“ taurės turnyro rungtynių nacionalinės komandos strategas Jonas Kazlauskas paskelbė, kad rinktinę palieka ir kartu su ja į Europos čempionatą nevažiuos du mažiausiai patyrę komandos žaidėjai – Adas Juškevičius ir Vytenis Čižauskas.  

„Jie jauni vyrai ir įgavo patirties, kurios reikės ateityje“, – po paskutinių rungtynių sakė J. Kazlauskas, kurio komandoje liko 6 aukštaūgiai.

A. Juškevičius kol kas bus su rinktine kaip tryliktas žaidėjas, jeigu kartais paskutinėse draugiškose rungtynėse su Gruzija kas nors gautų traumą.

J. Kazlauskas į Senojo žemyno pirmenybes Slovėnijoje nusprendė vežtis visus šešis komandoje sportavusius aukštaūgius, du puolėjus bei keturis gynėjus.

Pirmą kartą nacionalinės komandos stovyklose dalyvavę 21 metų 188 cm ūgio V. Čižauskas ir 24 metų 193 cm ūgio A. Juškevičius kartu su kitais rinktinės kandidatais sportavo iki paskutinių „Akropolio“ taurės turnyro rungtynių, tačiau Graikijoje aikštėje pasirodydavo tik epizodiškai.  

A. Juškevičius nežaidė pirmųjų rungtynių su italais, antrosiose su graikais žaidė vos puspenktos minutės, o trečiajame mače su bosniais aikštėje nepasirodė.

V. Čižauskas susitikime su italais aikštėje praleido kiek daugiau nei 5 minutes, o rungtynėse su graikais – pusketvirtos minutės.