Naujienų srautas

Sportas2019.01.28 15:38

„Trakuose“ nelieka J. Osipovo ir V. Šilėno

LRT.lt 2019.01.28 15:38

Trečią vietą praėjusiame sezone užėmęs „Trakų“ klubas atsisveikino su gynėjais Jevgenijumi Osipovu bei Vaidotu Šilėnu. Pirmasis jau rado naująją stotelę Estijoje, antrasis – dar klubo paieškose. Priminsime, kad J. Osipovas klubo garbę gynė daugiau nei pusmetį, antrasis – trejus su puse metų, rašoma pranešime spaudai.

„Abu šie futbolininkai tikri kovotojai, jie labai daug prisidėjo prie klubo rezultatų, tačiau gyvenimas nestovi vietoje. Dėl Jevgenijaus praktiškai iškart po praėjusio sezono buvo aišku, kad jo komandoje neliks. Vaido situacija kiek kitokia – jis su komanda pradėjo pasiruošimą naujam sezonui, tačiau jo nebetęsia“, – sakė klubo direktorius Virmantas Lemežis.

Su komanda vis dar treniruojasi būrys peržiūroje dalyvaujančių futbolininkų, tačiau tarp jų nėra, turbūt, garsiausio visų laikų A lygos žaidėjo Diniaro Bilialetdinovo.

„Kažko tokio nepasakysiu. Su Diniaru palaikome ryšį, kalbamės, tačiau kontrakto jis kol kas neturi. Ar turės? Tai paaiškės artimiausiu metu. Kalbant apie atvykusius į peržiūrą žaidėjus, tai jaunimas dirba, stengiasi ir palieka tikrai neblogą įspūdį“, – kalbėjo V. Lemežis, pridūręs, kad artimiausiu metu į peržiūrą atvyks dar daugiau žaidėjų.

„Taip, turime nusižiūrėję žaidėjų, kuriuos norėtumėm matyti. Su kai kuriais iš jų esame sutarę, kada jie atvyks“, – teigė V. Lemežis.

Šį šeštadienį Marijampolės ARVI manieže „Trakai“ žais jau trečias kontrolines rungtynes su Liepojos „Metalurgs“ futbolininkais. Pirmosios dvejos rungtynės prieš Vilniaus „Vytį“ ir Rygos „Metta“ klubą buvo laimėtos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi