Naujienų srautas

Sportas2019.01.26 00:42

D. Adomaitis – apie spragą suspendavus D. Suttoną ir naujoko paieškas

15min.lt 2019.01.26 00:42

Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalis tarp Vilniaus „Ryto“ ir Utenos „Juventus“ prasidėjo dramatiškai. Prieš atsakomąsias rungtynes „Rytas“ turi tik 2 taškų pranašumą. Po trapios pergalės Dainius Adomaitis kalbėjo apie klaidas gynyboje, o Žydrūnas Urbonas lygino klubų pinigines. 

Vilniaus klubas po dramatiškos kovos šventė pergalę 87:85.

„Rytas“ išvengė ketvirto pralaimėjimo iš eilės, bet Dainius Adomaitis neturėjo kuo džiaugtis.

„Nemanau, kad galime su „Juventus“ taip žaisti gynyboje, išeidami minkštai. Čia nėra kalba apie nuovargį. Ketvirtame kėlinyje matėme didesnį agresiją. To, ko reikėjo iš pradžių. Tai mūsų didžiausia bėda gynyboje, kad darome per daug klaidų. Apie jas kalbame per treniruotes, bet vis tiek negalime eliminuoti. Aš kalbu apie individualią gynybą. Čia yra blogiausia“, – nusivylęs kalbėjo „Ryto“ treneris.

Utenos klubas įtikinamai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 36:23. Treneris sutiko, kad šis rodiklis kenčia nuo komandos atskyrus Dominique Suttoną.

„Kai trūksta žaidėjo, žinoma, kad atsiveria ta spraga, nes 36 minutes žaisti aukščiausiu intensyvumu yra neįmanoma. Bet tai buvo užduotis visai komandai. Tai buvo akcentuotas“, – statistiką aiškino D. Adomaitis.

Paklaustas, ar klubas ieško papildymo, D.Adomaitis buvo lakoniškas: „Taip, dairomės“. 

Utenos klubo treneris Žydrūnas Urbonas skaičiavo klubų pinigus. „Yra paprasti dalykai. Mūsų biudžetas 700 tūkst. Tai kokiais septyniais kartais mažesnis negu jų. Utenoje vyksta ralis šiandien. Tai įsivaizduokit, mes turim mašiną, kuri važiuoja 10 km per valandą greičiu, o jie – 70 km/h. Ir mes norime juos nugalėti. Ir dar mums pagalį įkiša nesusikaupęs teisėjas ar kas ten jam buvo. Net pagal baudas – 30 baudų prieš 23“, – vaizdingai kalbėjo „Juventus“ treneris.

Jis pats buvo išvarytas, likus žaisti penkias minutes, kai gavo antrą techninę pražangą. Ž.Urbonas prisipažino, kad pasikarščiavo: „Bet žinote, jei treneris nėra išvytas iš aikštės arba atleistas viduryje sezono, tai ne treneris. Vieną jau padariau.“

Atsakomosios rungtynės vasario 12 dieną vyks Utenoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi