Sportas

2019.01.27 22:42

Kas užaugino „netikusį santechniką“ C. McGregorą?

LRT.lt2019.01.27 22:42

„Jis yra tikras mamos sūnelis... Gali būti, kad už šiuos žodžius jis mane užmuš, – vieno interviu metu nusijuokė Margaret McGregor, vieno garsiausių UFC kovotojų Conoro McGregoro mama. – Tačiau aš juo labai didžiuojuosi. Tikiu, kad jis suteikia vilties žmonėms“. C. McGregoro tėvai – Tony ir Margaret – dabar atvirai pasakoja, kad linkėjo savo sūnui gero, sėkmingo gyvenimo, o labiausiai tėtis norėjo, kad sūnus užaugęs taptų santechnikas. Tačiau C. McGregoras degė savo svajone – tapti didžiausia UFC žvaigžde. Ir, atrodo, Tony ir Margaret, kurie kartu buvo nuo šešiolikos, tikėjo savo sūnumi.

T. McGregoras gimė Liverpulyje, Anglijoje, tačiau persikėlė į Dubliną. Jo motina paliko savo vyrą ir pradėjo naują gyvenimo etapą. Iki šiol T. McGregoras sako, kad visi jo broliai ir seserys gyvena Didžiojoje Britanijoje. 

Tony ir Margaret susituokė būdami 21-erių. „Ji yra nuostabi moteris, puiki klausytoja“, – po 36-ųjų tuoktuvių metinių kalbėjo save apibūdinantis kaip taksistą ir poetą viename Tony.    

Tame pačiame interviu Tony kalbėjo ir apie norą, kad C. McGregoras būtų tapęs santechniku. „Jis pats pasirinko šią profesiją, – pabrėžė T. McGregoras. – Tačiau mokykloje jis išbuvo tik metus, todėl dabar, jei namuose sugenda santechnika, iš Conoro mažai naudos“.  

Kas kaltas, kad C. McGregoras užsidegė sporto idėja?

Kalbama, kad šią meilę kovotojui įskiepijo vyresnioji sesuo Erin McGregor, jaunystėje dalyvavusį kultūrizmo varžybose Dubline.  

Šią knygą savo broliui mergina paskolino, kai šis dar buvo paauglys: „Po sunkios dienos Conoras pažiūrėjo knygos DVD ir būtent tada gimė „The Notorious“ (C. McGregoro ringo pravardė, – red.past.).

E. McGregor kultūrizmo varžybose nedalyvauja nuo 2013-ųjų. 

„Varžybose esi nuolat kritikuojama, – yra sakiusi E. McGregor. – Įsivaizduokite, mėnesius treniruojiesi, o kažkas per varžybas pasako, kad tavo kojos yra nepakankamai didelės, kada rankų raumenys per maži. Tiesiog tau pasako, kad esi per prasta. Aš puikiai suprantu, kaip jaučiai Conoras, žinau, ką reiškia aukoti save dėl sporto. Žinau, kiek prakaito išlieja mano brolis“. 

Tačiau Aoife žiniasklaidos dėmesio daugiausiai sulaukė ne dėl brolio, o dėl savo vestuvių 2016-ųjų gruodį. 

Pietų Dubline A. McGregor ištekėjo už buvusio marichuanos pardavėjo Marko Ellioto, kurio namuose 2009-aisiais buvo rasta „žolės“ už 50 tūkst. JAV dolerių. M. Elliot buvo nuteistas kalėti šešis metus, tačiau į laisvę išėjo 2013-aisiais. Šiuo metu vyras turi nuosavą verslą – nuomoja mini ekskavatorius.

T. McGregoro teigimu, jo dukra Aoife yra laiminga dviejų vaikų mama.

Laiminga jaučiasi ir pati M. McGregor, matydama, kad visi jos vaikai yra sėkmingi. 

„Conoras? Taip, galbūt, jo nekenčia daug žmonių, tačiau kur kas daugiau yra jį mylinčių, – kalbėjo M. McGregor. – Juk jis visada yra atviras ir niekada nesidengia po kaukėmis. Didžiuojuosi juo“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt