Naujienų srautas

Sportas2019.01.24 20:55

Pirmieji Europos čempionai Minske – prancūzai V. James ir M. Cipresas

LRT.lt 2019.01.24 20:55

Minske vykstančiame Europos dailiojo čiuožimo čempionate ketvirtadienio vakarą žiūrovai užgniaužę kvapą stebėjo porų varžybų laisvąją programą. Čia čiuožė vienuolika pačių geriausių Senojo žemyno porų, o aukso medalius laimėjo Prancūzijos pora Vanessa James ir Morganas Cipresas.  

Praėjusiais metais pasaulio čempionate bronzą iškovoję prancūzai čia buvo lyderiai ir po trumposios programos (76,55 bal.). Šį vakarą prancūzai čiuožė priešpaskutiniai ir už savo pasirodymą pelnė 149,11 balo bei iš viso surinko 225,66 balo.

Jie laukė Rusijos atstovų Jevgenijos Tarasovos ir Vladimiro Morozovo lemiamo čiuožimo. Jie po trumposios programos atsiliko kiek daugiau nei dviem balais (73,99). Šį vakarą rusai už savo pasirodymą gavo 144,92 balo bei iš viso surinko 218,82 balo ir iškovojo sidabrą.

Pamatę rezultatus rusai, be abejo, nusivylė, o M. Cipresas griuvo ant grindų iš laimės. Jis su V. James šoka aštuonis sezonus ir per visą tą laiką svarbiausios varžybose buvo iškovoję tik du bronzos medalius – pasaulio ir Europos čempionatų. V. Jamesa jau – 31 metai.

Bronzos medaliai atiteko irgi rusams – Aleksandrai Boikovai ir Dmitrijui Kozlovskiui (132,70 balo). Jiems tai – debiutinis Europos čempionatas.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi