Sportas

2019.01.23 11:52

Traumą patyręs K. Nishikoris problemų N. Džkokovičiui nesukėlė

LRT.lt 2019.01.23 11:52

„Australian Open“ turnyre trečiadienį paaiškėjo ir ketvirtasis vyrų vienetų varžybų pusfinalio dalyvis. Pirmoji pasaulio raketė Novakas Džokovičius pateko į ketvertuką po japono Kei Nishikorio pasitraukimo iš susitikimo dėl traumos.  

Užtikrintai pirmą setą 6:1 laimėjęs serbas antrajame jau pirmavo 4:1, kai K. Nishikori nebegalėjo tęsti mačo.

Nuo mačo pradžios N. Džokovičius atrodė kur kas užtikrinčiau ir laimėjo jau pirmąjį japono padavimą. Pirmą ir paskutinį tašką sete japonas iškovojo N. Džokovičiui jau pirmaujant 3:0. Tačiau toliau dominavo serbas.

Po pirmojo seto atrodė, kad K. Nishikori kelionė Australijoje čia ir baigsis. Medikų pagalbos paprašęs japonas gulėjo, jam buvo masažuojamos šlaunys. Galiausiai jis nusprendė tęsti kovą su sutvarstyta šlaunimi.

K. Nishikori suteikiama pagalba. AFP/Scanpix nuor.

K. Nishikoris laimėjo pirmąjį antrojo seto geimą, tačiau atrodė visiškai išsekęs. Nenuostabu, mat prieš dvikovą su N. Džokovičiumi japonas jau buvo sužaidęs vienu maču daugiau už varžovą, jei skaičiuosime korte praleistas minutes ankstesniuose susitikimuose.

N. Džokovičius savo padavimais vertė varžovą bėgioti, tačiau japonas to daryti jau negalėjo. Kai kurių padavimų jis net nesistengė atmušti ir galiausiai sustabdė kovą. Šio „Australian Open“ kortuose per 5 mačus japonas sužaidė daugiau nei 14 valandų.

Jau pirmajame rate jis žaidė visus penkis setus, tas pats pasikartojo ir antrajame. Trečiajame užteko trijų, bet aštuntfinalyje vėl laimėta tik po varginančios penkių setų kovos su Pablo Carreno Busta. Nenuostabu, kad nuo pat mačo su N. Džokovičiumi pradžios pastarasis atrodė kur kas šviežesnis.

Tai ketvirtas K. Nishikori ketvirtfinalis Australijoje – ir visi baigėsi pralaimėjimais.

Tuo tarpu N. Džokovičus žengia toliau ir pusfinalyje susitiks su prancūzų Lucasu Pouille

„Australian open“ turnyre serbas yra triumfavęs net šešis sykius.