Naujienų srautas

Sportas2019.01.23 09:05

Futbolininku norėjęs tapti U. Boltas nuleido rankas: sportinė karjera – baigta

LRT.lt 2019.01.23 09:05

Aštuonis kartus olimpinis čempionas sprinteris Usainas Boltas nuleidžia rankas. Profesionaliu futbolininku mėginęs tapti buvęs lengvaatletis nusprendė baigti savo sportinę karjerą, rašo BBC.  

32 metų Jamaikos atletas du mėnesius praleido Australijos futbolo klube „Central Coast Mariners“, su kuriuo rengėsi artėjančiam sezonui. Vis dėlto dar lapkritį U. Boltas paliko ekipą, kai ši nerado finansinio užnugario sutarčiai jamaikiečiui padengti. Dabar jamaikietis pranešė, kad atsisako savo svajonės tapti futbolininku.

„Buvo smagu. Nesakau, kad su manimi klubas elgėsi netinkamai, tačiau manau, kad viskas galėjo vykti kitaip.

Gyveni ir mokaisi. Tai buvo puiki patirtis – buvo smagu būti komandos dalimi“, – kalbėjo U. Boltas.

Spalio mėnesį Australijos klubo draugiškose rungtynėse U. Boltas net pelnė du įvarčius, tačiau dabar pripažino, kad futbolininku jau nebetaps.

Tiesa, U. Boltu domėjosi ir Maltos ekipa „Valletta“, tačiau jų pasiūlymas jamaikiečiui pasirodė per mažas.

Kiek anksčiau U. Boltas kurį laiką treniravosi su Norvegijos komanda „Stromsgodset“ bei Dortmundo „Borussia“. Tiesa, treniruotės su pastarąja ekipa buvo „Puma“ reklaminė kampanija, o ne rimtas bandymas tapti profesionaliu futbolininku.

100 ir 200 metrų sprinto daugkartinis olimpinis čempionas bei pasaulio rekordininkas lengvaatlečio karjerą baigė 2017 metais.

Dabar U. Boltas teigė, kad užsiims komercine veikla i

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi