Naujienų srautas

Sportas2019.01.22 14:49

C. McGregoras nepabūgo veterano: kova gali įvykti pavasarį Airijoje

LRT.lt 2019.01.22 14:49

„Ultimate Fighting Championship“ (UFC) veteranas Donaldas Cerrone‘as, savaitgalį sėkmingai pasirodęs lengvo svorio kategorijos dvikovoje prieš Alexanderį Hernandezą, metė pirštinę Airijos kovinio sporto žvaigždei Conorui McGregorui.

Kova tarp 35-erių D. Cerrone‘o ir 26-erių A. Hernandezo buvo sustabdyta antrajame raunde po to, kai „Kaubojaus“ pravarde turintis D. Cerrone‘as pakirto savo varžovą smūgiu koja į galvą, o teisėjas kovą nutraukė, kai A. Hernandezas parteryje jau negalėjo apsiginti nuo veterano smūgių krušos.

Po kovos D. Cerrone‘as savo mintis išdėstė trumpai ir aiškiai.

„Senukas vis dar turi parako, – nusijuokė kovotojas. – Tai yra kova, kurios norėjo UFC. O dabar aš noriu TOP 5 sąraše esančio varžovo. Noriu kovoti su C. McGregoru, jei tik jis sutiktų. Noriu čempiono diržo. Kaubojus sugrįžo“.

Netrukus D. Cerrone‘as socialiniame tinkle „Twitter“ sulaukė trisdešimtmečio airio atsakymo: „Dėl tokios kovos, kurią pademonstravai, a kovosiu su tavimi“. 

„Kaubojus“ žurnalistams teigė, kad jam nėra jokio skirtumo, kur reikėtų kovoti – Las Vegase ar C. McGregoro gimtojoje Airijoje. 

„Jis yra puikus žodžių meistras. Tikiu, kad jis pabandys mane sulaužyti dar prieš kovą. Bus linksma, – kalbėjo D. Cerrone‘as. – Kovas, balandis, gegužė? Visiškai nesvarbu. Tiesiog padarykime tai“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi