Naujienų srautas

Sportas2019.01.22 13:41

Po 8 mėnesių į aikštę grįžęs M. Žaunieriūnas: buvo labai sunkus laikotarpis

LRT.lt 2019.01.22 13:41

Prieš trečiąjį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ratą Šakių „Vyčio“ komanda sulaukė gerų žinių – į aikštę grįžo komandą prieš sezoną papildęs Modestas Žaunieriūnas, rašoma pranešime spaudai. 

24-erių metų gynėjas be krepšinio praleido daugiau nei 8 mėnesius. Praėjusiais metais atstovaudamas Šilutės „Šilutei“ krepšininkas atkrintamosiose rungtynėse su Kauno „Žalgiriu-2“ patyrė traumą. Pajutus skausmą kirkšnies srityje, krepšininkui buvo atlikti tyrimai, po kurių paaiškėjo, kad be krepšinio teks būti ilgą laiką.

„Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad reabilitacija gali trukti nuo 6 iki 12 mėnesių. Mėginau sportuoti ir nepraėjus tam laikotarpiui, bet skausmai mane stabdė. Pirmus kelis mėnesius, kai dar nesuvokiau, kokio rimtumo yra ši trauma, maniau, kad prabėgus vasarai viskas savaime sugis ir galėsiu palengva grįžti į sportą. Deja, tik pabandžius intensyviau sportuoti iš karto supratau, kad gijimo procesas tiesiog nevyksta ir skausmas yra toks pats, kaip ir buvo traumos pradžioje. Iš karto pradėjau labai stipriai gilintis ir ieškoti visur kuo daugiau informacijos, kaip greičiau pasveikti ir ką daryti. Pradėjau stiprinti visus dubens raumenis, beveik kiekvieną dieną dirbau ir šiuo atveju man puikiai padėjo Bronislovas Liūnas, mūsų komandos kineziterapeutas. Pripažinsiu, kad buvo labai daug dienų, kai pajutęs skausmą norėdavau tiesiog viską mesti… Buvo labai sunkus laikotarpis“, – oficialiai „Vyčio“ svetainei teigė krepšininkas. 

Antrojo NKL rato pabaigoje M. Žaunieriūnas jau sužaidė dvejas rungtynes: „Vyčio“ gretose pirmą kartą šiemet jis aikštėje pasirodė mače su Vilniaus „Perlu“, o kitą dieną žaidė ir su Kauno KTU. Tiesa, kol kas krepšininkas pripažįsta, kad nėra pasiekęs optimalios formos ir jaučia šiokius tokius skausmus.

„Nėra taip, kad kirkšnis būti visiškai sveika, bet su kiekviena diena jaučiuosi vis geriau. Padaręs gerą apšilimą skausmo praktiškai nejaučiu ir galiu atsiduoti treniruotėse visu 100 procentų. Šiuo metu jaučiuosi puikiai, nors dar ir trūksta fizinio pasiruošimo.

Dedu dideles pastangas ir tikiu, kad jau netrukus ateis laikas, kai pradėsiu demonstruoti tokį krepšinį, kurį žaidžiau iki traumos. Iki atkrintamųjų liko dar daug rungtynių  bei dar daugiau treniruočių, tad būtų gerai atgauti sportinę forma iki jų“, – svarstė į „Vytį“ po pertraukos grįžęs krepšininkas.

Šakių komandos žaidimą iš šono pirmosios sezono dalies metus stebėjęs krepšininkas tikino, kad komanda kol kas palieka labai gerą įspūdį ir turi didžiulį potencialą.

„Komanda progresuoja su kiekviena diena. Jau nuo pat sezono pradžios buvo akivaizdu, kad šioje lygoje esame viena geriausiai atakuojančių komandų, tačiau labai džiugina ir tai, kad su kiekvienomis rungtynėmis vis geriau ginamės. Po truputį tampame komanda, kurioje spragų vis mažiau ir mažiau. „Vyčio“ žaidimo stilius man yra labai priimtinas, nes mano stiprioji pusė yra metimas. 

Manau, kad mūsų komanda dar nėra pasiekusi savo lubų ir turime dar daugybę aspektų, ties kuriais reikia dirbti. Labai tikiuosi, kad komanda progresuos ir toliau, o tos lubos bus labai aukštai“, – apie komandą ir jos potencialą kalbėjo gynėjas, anksčiau žaidęs dar tuometiniame Šakių „Zanavyko“ klube.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi