2019.01.18 09:05

Nutrūkusi D. Sabonio serija pažymėta skaudžiu „Pacers“ pralaimėjimu

LRT.lt2019.01.18 09:05

Tiek Domantas Sabonis, tiek jo komandos draugai nieko prieš negalėjo pastatyti prieš vienus iš NBA Rytų konferencijos lyderių Filadelfijos „76ers“ (30-16) – 120:96 ir jos lyderį Jimmy Butlerį, kuris jau per pirmą kėlinį pelnė 13 taškų, o iš viso savo sąskaitoje rungtynių pabaigoje turėjo net 27. Kartu su penkiais atkovotais kamuoliais, trimis perimtais kamuoliais ir aštuoniais rezultatyviais perdavimais.

Iš viso šie „Pacers“ (29-15) kaimynai turnyrinėje lentelėje atliko net 38 rezultatyvius perdavimus – taip laisvai elgtis aikštėje Indianos klubas šiemet dar neleido nei vienam savo varžovui.

Tačiau rungtynių pradžia nieko blogo nežadėjo. Pirmąjį kėlinį laimėjo „76ers“ turėjo vos trijų taškų persvarą – 28:25. Ją kiek padidino įpusėjus rungtynėms 54:48 ir tada į priekį šovė laimėję atkarpą 8:0.

Nors „Pacers“ treneris Nate`as McMillanas dar bandė nuraminti ir sėkmingai sustatyti savo komandą minutės pertraukėlės metu, tačiau tu taiklūs tolimi JJ Redicko tritaškiai ir T. J. McConnello metimas paskutinėmis trečio kėlinio sekundėmis privertė „Pacers“ paskutinį ketvirtį pradėti net su 15 taškų deficitu – 86:71.

Dar vienas tolimas JJ Redicko metimas persvarą išaugino iki 18-os taškų. „Pacers“ sugebėjo jų pranašumą sumažinti sėkminga atkarpa 10:0, tačiau buvo prarasti keli svarbūs kamuoliai, o „76ers“ pataikė taip reikalingus metimus vėl atitolo bei nebeleido priešininkams prisiartinti.

Šiose rungtynėse nežibėjo ir Domantas Sabonis. Šį sezoną net 18 kartų iš eilės dviženklį taškų skaičių pelnęs lietuvis per 22 minutes pataikė 3 iš 7 metimų, prametė abi baudas ir pelnė vos 6 taškus. Jis taip pat pat atkovojo 8 kamuolius ir atliko du rezultatyvius perdavimus.