Naujienų srautas

Sportas2019.01.10 15:38

Ištiesė pagalbos ranką: A. Juknevičiaus automobilį visą naktį taiso ir V. Žalos mechanikai

LRT.lt 2019.01.10 15:38

Lietuvos lenktynininkai Dakaro dykumų maratone ir toliau rodo broliškumą. Antano Juknevičiaus dalyvavimui tolesnėse lenktynėse pakibus ant plauko jo „Toyota“ automobilį visą naktį taiso ne tik savi, bet ir Vaidoto Žalos komandos mechanikai, praneša A. Juknevičiaus puslapis „Facebook“.

Po trečiadienio greičio ruožo A. Juknevičiaus tolesnis dalyvavimas Dakare pakibo ant plauko. Lietuvos rekordininkas Dakare antrajame etape pateko į avariją, o trečiajame susidūrė su rimtomis techninėmis problemomis.

„Kai vertėmės, į kažkurį cilindrą pateko daugiau tepalo. Matėme, kokie dūmai ėjo. Kai paskui užvedinėjome variklį, gavosi didesnis spaudimas nei su oru. Ir tas spaudimas, gaunasi, pakelia variklio galvą. Pakėlė tarpinę. Kito varianto nebėra. Atsiranda spaudimas ir dujų kvapas eina iš išsiplėtimo bakelio. Išeitis – nuimti variklio galvas, sudėti naujas tarpines ir bandyti rytoj važiuoti. Kažkokį variantą pasitarsime ir priimsime. Taip važiuoti kaip dabar, tai kažkoks onanizmas gaunasi. Visa diena – šuniui ant uodegos“, – portalui 15min.lt sakė vėlai į bivaką Arekipoje sugrįžęs Antanas Juknevičius.

Visai neseniai A. Juknevičiaus profilyje „Facebook“ pasidalinta remonto naujienomis.

„Naujausia informacija iš technikų – miego komanda dar nematė, buvo vykdoma variklio persandarimo procedūra, kartu su Vaidoto mechanikų komanda viskas vėl surinkinėjama. Pasidalinsime, kai turėsime daugiau informacijos“, - rašoma komandos pranešime.

Kol kas vis dar nėra aišku, ar A. Juknevičius ir D. Vaičiulis galės tęsti varžybas.

Ketvirtasis Dakaro greičio ruožas – maratoninis. Tai reiškia, kad po jo mechanikai negalės padėti tvarkyti automobilį – tai turės daryti pats A. Juknevičius su D. Vaičiuliu. Taigi prieš šį ruožą būtina galutinai išspręsti visas technines bėdas.

Primename, kad šiandien į trasą A. Juknevičius turi išvažiuoti 17:37 val. Lietuvos laiku.

Kiti automobiliu vairuojantys lietuviai startuoja tokia tvarka: Benediktas Vanagas – 16.29 val., Vaidotas Žala – 16.45 val.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi