Naujienų srautas

Sportas2019.01.09 10:52

„Kibirkšties“ treneris V. Gecevičius: kausimės dėl dviejų pergalių

LRT.lt 2019.01.09 10:52

Vilniaus „Kibirkšties“ komanda sugrįžta į Europos moterų krepšinio lygos (EWBL) kovas, kurios trečiadienį ir ketvirtadienį vyks Lietuvos sostinėje, primenama pranešime spaudai.

Moterų krepšinio gerbėjai „Ryto“ arenoje galės stebėti ne tik šiuo metu pajėgiausios Lietuvos komandos pasirodymą, tačiau ir Maskvos „Dinamo“ (Rusija), Amsterdamo „Angels“ (Nyderlandai) ir Minsko „Horizont“ (Baltarusija) klubų žaidimą.

„Kibirkšties“ komanda Europos moterų lygos B grupėje per penkerias rungtynes nėra patyrusi pergalės džiaugsmo ir užima 7 vietą tarp 8 komandų bei jau prarado galimybes žengti į ketvirtfinalį, tačiau sostinės klubo atstovai tikina, kad ekipa prie savų sirgalių sieks pirmosios pergalės.

„Mes kausimės dėl dviejų pergalių. Esame komanda, kuri neskirsto rungtynių į svarbias ir nesvarbias. Žaisime savo aikštėje, prie savų žiūrovų, motyvacijos mums tikrai netrūks, – sakė „Kibirkšties“ komandos treneris Valdas Gecevičius. – Pasikartosiu, kad sieksime tik pergalių. Mūsų komandos tobulėjimui, tai labai svarbios rungtynės ir kitų tikslų negalime turėti.“

„Dinamo“ komanda su 1 pergale ir 4 nesėkmėmis yra vienu laipteliu aukščiau nei „Kibirkšties“ komanda. Rusų komandoje rezultatyviausiai žaidžia Maria Savina, kuri pelno po 12 taškų.

„Rusijos klubo žaidimo kreivė kyla aukštyn, – pasakojo V.Gecevičius. – Nors „Dinamo“ pasiekė tik vieną pergalę, bet tai tikrai rimtas varžovas. Jos neturi itin stiprių individualiai žaidėjų, bet komanda yra gerai sukomplektuota, turi daug aukštų krepšininkių, žaidžia atakuojantį krepšinį.“

Tiesa, „Kibirkšties“ komanda kol kas nežino, ar galės verstis visomis pajėgiausiomis žaidėjomis.

„Šiuo metu mūsų pačių situacija nėra itin gera. Turime traumuotas dvi starto penketo žaidėjas: Morgan Pullins ir Urtę Slavickaitę. Tik prieš pat rungtynes spręsime, jos galės mums padėti ar ne“, – atskleidė treneris.

Amsterdamo „Angels“, kaip ir „Kibirkšties“ ekipa, žygiuoja be pergalių, o vyriausiai komandos žaidėjai vos 23-eji metai.

„Olandės, kaip ir mūsų komanda, neiškovojo nei vienos pergalės. Tai jaunų žaidėjų ekipa. Tačiau daugiau dėmesio joms skirsime po pirmosios dienos, kai galėsime stebėti „Angels“ ir „Horizont“ rungtynes“, – tikino „Kibirkšties“ komandos vyriausiasis treneris.

Europos krepšinio lygos turo tvarkaraštis:

(„Ryto“ arena, Ozo g. 14a, Vilnius)

01-09 16:30 val. Amsterdamo „Angels“ – Minsko „Horizont“

01-09 19:30 val. Vilniaus „Kibirkštis“ – Maskvos „Dinamo“

01-10 15:00 val. Minsko „Horizont“ – Maskvos „Dinamo“ 

01-10 18:00 val. Vilniaus „Kibirkštis“ – Amsterdamo „Angels“ 

B grupės turnyro lentelė:

1. Rygos TTT (Latvija) 7pergalės/0 pralaimėjimų

2. Brno „Basket Žabiny“ (Čekija) 5/1

3. „Lulea Basket“ (Švedija) 4/1

4. „Pieštanske Čajky“ (Slovakija) 3/3

5. Minsko „Horizont“ (Baltarusija) 2/3

6. Maskvos „Dinamo“ (Rusija) 1/4

7. Vilniaus „Kibirkštis“ (Lietuva) 0/5

8. Amsterdamo „Angels“ (Nyderlandai) 0/5

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi